Zaujímavosti

Starenka posadnutá kráľovskou rodinou. Čo ukrýva jej dom?

maniackaweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
Zdroj: TV Markíza

V dome pani Margaret je odhadom okolo 10-tisíc spomienkových predmetov.

Margaret Tylerová (70) je azda najväčšia fanúšička britskej kráľovskej rodiny. Za desiatky rokov nazhromaždila tisíce spomienkových predmetov. Jej aktuálne najväčšou starosťou je, kde umiestni suveníry ďalšieho potomka, ktorého očakáva Kate s Williamom.

Žije na okraji Londýna a jej dom upúta už na prvý pohľad. Pred dverami stojí replika vojaka na stráži, akých vídať aj pred Buckinghamským palácom.

V dome pani Margaret je odhadom okolo 10-tisíc spomienkových predmetov. Fotografie, plagáty, mince, čajové sady, posteľné obliečky či dokonca makety kráľovských členov v ich životnej veľkosti. Sú pre ňu ako vlastná rodina.


Verná fanúšička nemá auto ani počítač. Preto nakupuje len v londýnskych obchodoch so suvenírmi. Občas jej niečo nové prinesú iní fanúšikovia modrej krvi, ktorých v dome z času na čas ubytováva a organizuje pre nich večierky.

Margaret je jednou z tých, ktorí v dave čakali pred pôrodnicou na narodenie princa Georga. A ani narodenie druhého potomka, ktoré sa očakáva už v najbližších dňoch, si nechce nechať ujsť.

LONDÝN/TVMarkíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.