Zaujímavosti

Vychutnajte si Disneyland najlepšie, ako sa dá

477874_10150729860567871_1009615669_o.jpg

Pre každého to bude nezabudnuteľný zážitok.

Cestovná kancelária Adria Travel vás spolu so zlavy.markiza.sk pozýva do nádherného Disneylandu. Vyhrajte poznávací zájazd pre dve osoby. Zažijete tu množstvo zábavy na rôznych atrakciách inšpirovanými filmovými dielami od Mickey Mousea až po Indiana Jonesa. O zájazdoch a Disneylande cestovnej kancelárie Adria Travel sme sa rozprávali s jej majiteľkou Andreou Pavlovičovou.

Na aké zájazdy sa vaša cestovná kancelária zameriava?

Sme špecialisti na autobusové a letecké poznávacie zájazdy. S nami cestujete bez starostí. Zaistíme vám všetko od dopravy, ubytovania v príjemných hoteloch s raňajkami, cez poistenie a sprievodcu. Nemusíte sa ničím trápiť, tráviť čas vyhľadávaním a štúdiom informácií o navštívenej krajine. Nie sme obyčajná cestovka. Naše zájazdy organizujeme so zaujímavým a pútavým programom, v širokej škále termínov, množstve nástupných miest z celého Slovenska a v prijateľných a dostupných cenách. Nerobíme uponáhľané výlety, ale je dôležité, aby naši klienti mali možnosť si vychutnať aj samotnú atmosféru navštíveného miesta.

O klientov sa starajú tí najlepší sprievodcovia, ktorí dokonale poznajú danú destináciu a tiež život v nej. Od sprievodcov sa dozvedáte aj veľké množstvo praktických informácií a šetríte čas aby ste si mohli dané miesto aj vychutnať napr. posedením na káve či prechádzkou.

Pýchou našej cestovnej kancelárie je bohatá ponuka zájazdov, ktoré neustále dopĺňame o nové miesta a zdokonaľujeme programy. Máme vybudovanú veľkú základňu stálych klientov, ktorí sa k nám každoročne vracajú.

Klientom chceme byť čo najbližšie a preto si môžu pozrieť celú našu ponuku v pohodlí svojho domova prostredníctvom našej internetovej stránky a zakúpenie zájazdu ONLINE priamo z domu.


Aký je najviac obľúbený?

Okrem klasických veľkomiest Paríž, Rím, Londýn sa v poslednej dobe stretávame so zvýšeným záujmom o dobrodružné a zábavné zájazdy. Klienti obľubujú návštevu nepoznaného Rumunska či históriu Pompejí, návštevu ostrovov ako Capri Sardínia, ale tiež nezabudnuteľnú atmosféru Francúzskej riviéry. Všetky vekové kategórie si odnášajú nezabudnuteľné zážitky návštevou Paríža a zábavného parku Disneyland.

Čo všetko zahŕňa výlet do Disneylandu?

V prvom rade je to nezabudnuteľný zážitok pre každého. Počas celodennej návštevy majú návštevníci možnosť prezrieť si filmové štúdiá a môžu sa stretnúť a odfotiť s Mickey Mousom, káčerom Donaldom, psom Plutom, Snehulienkou a mnohými ďalšími postavičkami známych rozprávok. Zažijete tu množstvo zábavy na rôznych atrakciách inšpirovanými filmovými dielami od Mickey Mousea až po Indiana Jonesa.


Ktorý zo zájazdov by ste odporúčali vy?

Veľmi ťažké je vybrať niektorý konkrétny zájazd, lebo návšteva každého miesta je neopísateľným zážitkom, a každé miesto je niečím výnimočné či obohacujúce. Každopádne však moje odporúčania patria návšteve večného mesta Paríž aj so zábavou v Disneylande a mojou srdcovou záležitosťou je určite návšteva Rumunska či Transylvánie, nakoľko krása a bohatstvo tejto krajiny zaručene prekvapí každého návštevníka a po absolvovaní zájazdu padajú všetky mýty o tejto krajine.

BRATISLAVA/A.Leitmannova

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.