Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.
Vyskúšať na 7 dní zadarmoČesi postavili auto, ktoré by mohlo konkurovať najznámejším športiakom súčasnosti.
Legendárna Škoda 110 R sa vracia. S pôvodným modelom zo 70. rokov ju spája okrem mena aj silueta. To je ale asi všetko. Česi postavili auto, ktoré by mohlo konkurovať najznámejším športiakom súčasnosti. A to aj cenou.
Za prototypom stojí dizajnér Petr Novague, ktorý si jeho výrobou splnil sen. Vzniklo tak klasické športové kupé s motorom za sedadlami. Motor má šesťstupňovú manuálnu prevodovku a pohon všetkých štyroch kolies. Podvozok si požičali z Audi R8.
Firma je schopná vyrobiť dva vozy mesačne, ktoré stavajú ručne. Reinkarnované „erko" bude stáť približne 230-tisíc eur.