Zaujímavosti

Manželka mu siaha sotva po pupok

Manželka mu siaha sotva po pupok
Manželka mu siaha sotva po pupok Zdroj: Profimedia.sk

Pre svoju výšku trpel už v detstve. Jeho príbeh má však šťastný koniec.

Naozaj vysokí ľudia majú v živote naozaj veľa problémov. Musia si dávať pozor na hlavu vždy, keď vchádzajú do miestnosti. Ak niekam letia, nohy musia mať v neprirodzenej polohe a neustále musia odpovedať na otázku: „Aké počasie je tam hore?"

Oveľa horšie to však je pri hľadaní partnera. A to aj napriek tomu, že ženy majú radšej vysokých mužov. Veď až 49 percent z nich randí len s vyššími mužmi. Aj to však platí iba do istých chvíľ. Prílišný výškový rozdiel dokáže ženu odradiť.

Zdroj: Profimedia.sk

Svoje o tom vie aj Joelison Fernandes da Silva z Brazílie. Tento 28-ročný mladík sa s výškou 234 centimetrov stal tretím najvyšším mužom planéty. Pre svoju výšku trpel už v detstve. Deti ho šikanovali a on sa preto rozhodol odísť zo školy. Navyše niekoľko rokov nevychádzal z domu.

Zdroj: Profimedia.sk

Jeho príbeh má však šťastný koniec. Joelison si našiel cez internet lásku. Stala sa ňou iba 152 centimetrov vysoká, 21-ročná Evem Medeiros. „Bola to láska na prvý pohľad," opísal svoje pocity Joelison. „Očarila ma, chcel som s ňou byť každú chvíľu. Vôbec nezáležalo na veľkosti," dodal zamilovaný obor.

Zdroj: Profimedia.sk

Pár sa v roku 2014 zosobášil. Joelison je naozaj veľmi šťastný. „Je to prvá a jediná žena v mojom živote," povedal. „Všetko na nej je krásne a úžasné. Špeciálne oči. Navyše je veľmi starostlivá a nikdy mi neklamala," dodal.


BRAZÍLIA/TELEGRAPH.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.