Zaujímavosti

Dala si vytetovať mená vnúčat. Skončila s dierou v nohe!

Sally Lutkin
Zdroj: Profimedia.sk

Upozorňujeme, že nasledujúca fotografia nie je vhodná pre slabšie povahy.

Sally Lutkin má len 49 rokov, ale už je babičkou piatich vnúčat. Stará mama pochádzajúca z Hull v East Yorkshire sa rozhodla, že si nechá ich mená vytetovať, aby mala doživotnú pamiatku. Vôbec to ale nedopadlo tak, ako si predstavovala. Píše mirror.co.uk.

Zdroj: Profimedia.sk

Po tom, ako si nechala v roku 2013 vytetovať na ľavý členok tri mená - Harveyho (7), Harveyho Juniora (6) a Coopera (1), sa jej miesto s ozdobou nafúklo, opuchlo a skončila v nemocnici, aby jej infekcia nenapadla aj kosť. 

Zdroj: Profimedia.sk

Hrozivá infekcia po sebe zanechala krvavú dieru v strede jej tetovania. "Tá bolesť bola strašná. Neopísateľná agónia. Opuch bol taký strašný, že som nemohla ani chodiť," opisuje Sally.

Jej 28-ročná dcéra Laura si všimla, že mamino tetovanie je podozrivo červené len deň potom, ako sa vrátila z tetovacieho salónu. Sally jej ale povedala, že to nič nie je. Do nemocnice s ňou utekal jej manžel Peter (57), keď už nevládala ani na nohu stúpiť. 


Aj po 18-tich mesiacoch od tejto strašnej udalosti cíti Sally dôsledky infekcie. "Občas mám bolesti," dodáva stará matka piatich vnúčat, ktorá sa už vzdala myšlienky, že by si nechala vytetovať ešte mená ďalších dvoch vnučiek Lottie a Harper.VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt, mirror.co.uk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.