Zaujímavosti

Toto je život milionára! Môžu mi závidieť všetci chlapi, hovorí

zadky.jpg

Milionár Tony Toutouni sa najnovšie stal kráľom Instagramu.

Jeden provokatér, ktorý svojím životným štýlom dráždi obyčajných mužov, už po tejto planéte chodí. Dan Bilzerian má každý deň dostatok všetkého, nehovoriac o kope sexy žien v posteli, ktoré občas prevezie na jednom zo svojich luxusných áut. Chlap, ktorý už nevie, čo s peniazmi a čo od dobroty. Preto ho zrejme nedávno zatkli za domácu výrobu výbušnín, keďže je tento chlapík aj milovníkom zbraní a všetkého, čo má silu ničiť. Mnohí ho obdivujú, sledujú na sociálnej sieti a potichu mu závidia. Píše DailyMail.


 

Ale máme tu ďalšieho kandidáta. Zhodou okolností Danovho kamaráta. Veď s kým iným by sa mohol priateliť, ako s jemu podobnými typmi. Milionár Tony Toutouni sa najnovšie stal kráľom Instagramu. Štyridsaťdvaročného playboya už sleduje viac ako 750-tisíc ľudí. Ako hovorí: "Nie je také náročné dostať do postele ktorúkoľvek ženu." 


 

"Mám život, ktorý by chcel žiť každý. Hovorí sa, že je lepšie byť chudobný a šťastný ako bohatý a nešťastný. Tak som urobil kompromis. Som mierne bohatý a náladový," hovorí Tony.

Zbohatol v 19-tich rokoch, kedy kúpil nočný klub v Hollywoode. "Stal sa veľmi populárnym, tak som ho predal a kúpil iný. Investoval som do autobazárov, reštaurácií a barov. Založil som podniky, ktoré sa stali úspešné a následne ich predávam," opisuje svoj život milionár. 


 

A keď už nevie, čo s peniazmi, tak ich dáva iným ľuďom. "Zaplatil som už za mnoho sprostostí. Kúpil som ženám silikóny, za kamióny hračiek pre deti. Rád robím veci pre fanúšikov," hovorí.

Nie všetci ale Tonyho obdivujú. Dennodenne mu vypisujú feministky a aj veriaci ľudia, ktorí si myslia, že by sa mal nechať liečiť. 

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.