Zaujímavosti

Zistite, ako vylepšiť svoj e-shop na kurze online marketingu

main-menu-og.png
Kurz s chuťou online marketingu Zdroj: visibility.sk

Lektori si pre vás opäť pripravili zaujímavé témy a ešte aj niečo viac.

Online marketingová agentúra VISIBILITY má za sebou prvý úspešný celodenný kurz o online marketingu pre e-shopy. So vzdelávaním však pokračuje a vy sa môžete tešiť na druhý workshop určený pre pokročilých. Lektori si pre vás opäť pripravili zaujímavé témy a ešte aj niečo viac.

Kurz šitý na mieru!

Ak vás nebaví chodiť na kurzy, ktoré vám síce poskytnú zaujímavé informácie, no neviete, ako ich aplikovať na svojom e-shope, tento kurz bude iný. Lektori sa vám prispôsobia a budú riešiť vaše otázky a konkrétne problémy.

Ako lektori vyriešia vaše problémy?

Pred kurzom dostanete dotazník, ktorý vyplníte. Prednášajúci si dotazníky pozorne prečítajú, navštívia vaše e-shopy a prispôsobia workshop vašim potrebám. Dostanete odpovede na konkrétne otázky a zistíte, čo môžete na svojom e-shope vylepšiť. Cieľom lektorov je vyriešiť reálne problémy, aby ste si z workshopu odniesli čo najviac.

Zdroj: visibility.sk

Čo bude obsahom kurzu

Celodenný kurz bude rozdelený do troch častí:

Návrh content marketingovej stratégie pre e-shopy II.

Lektorka Júlia Micháleková, Digital Director VISIBILITY, vám pomôže s tvorbou obsahu na vašom e-shope. Dozviete sa, ako tvoriť persóny, čo by mal spĺňať dobrý titulok a perex, ako majú vyzerať kvalitné články a čo v nich nemôže chýbať. Zistíte, čím sa pri tvorbe obsahu môžete inšpirovať a kde nájdete zdroje.

Analýza e-shopu z pohľadu SEO II.

Každý majiteľ e-shopu by mal vedieť, čo všetko zahŕňa pojem SEO. No nie je jednoduché ovládať ho na pokročilej úrovni. Performance Marketing Director VISIBILITY, Marek Šulik, vám prezradí, aké nástroje on-page a off-page optimalizácie sú pre vás najlepšie, prečo by ste sa mali zameriavať aj na technické SEO a ako si poradiť so štruktúrovanými dátami a informačnou architektúrou stránky.

Logika a príprava PPC kampaní pre e-shopy

Záver kurzu bude patriť lektorovi Miroslavovi Jacíkovi, ktorý je PPC Quality Manager VISIBILITY. Na základe svojich praktických skúseností vám poradí, ako pracovať s rozšíreniami kampaní, konverziami, remarketingom a optimalizáciou kampane.

Zdroj: visibility.sk

Ako sa prihlásiť

Nepremeškajte príležitosť a prihláste sa na kurz cez stránku podujatí VISIBILITY. Kurz sa bude konať v známom coworkingovom centre The Spot v Bratislave 14.5.2015 od 9:00 do 16:30. Cena začína od 99 eur a počet miest je obmedzený na 10, preto je potrebné prihlásiť sa čo najskôr. V rámci prednášky sú pre vás pripravené chutné raňajky a obed.

Zdroj: visibility.sk

BRATISLAVA/PR Článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.