Zaujímavosti

Vymodeloval zo seba Hulka. Lekári mu chceli amputovať ruky

Mladík zo seba vymodeloval Hulka
Mladík zo seba vymodeloval Hulka Zdroj: Profimedia.sk

Do svalov si vpichoval jedovatý kokteil oleja a alkoholu.

Kulturista zo seba vymodeloval postavu Neuveriteľného Hulka. Riskoval však pritom svoj vlastný život. Do svalov si totiž vpichoval olej a alkohol. Lekári mu chceli ruky amputovať. Píše portál dailymail.co.uk.

Romario Dos Santos Alves užíval jedovatý kokteil na zväčšenie svojich bicepsov a to až na obvod 63,5 centimetra. Teraz však bojuje s celou ponukou vážnych zdravotných komplikácií. Bývalý osobný strážca tvrdí, že užívanie syntetických látok opantalo jeho myseľ a takmer ho zabilo práve v čase, keď bola jeho manželka v šiestom mesiaci tehotenstva.

Zdroj: Profimedia.sk

Prerastené svaly strašia deti, ktoré žijú v jeho rodnom meste Caldas Novas a tie mu už stihli dať prezývku „beštia" a „monštrum". Podľa jeho vlastných slov je užívanie syntetických látok návykové. „Ak to skúsite raz, určite to skúsite opäť," tvrdí Romario.

Zdroj: Profimedia.sk

„Pamätám si chvíľu, keď mi lekár hovoril o amputácií rúk. Všetko v nich, všetky svaly, boli zničené," dodáva kulturista. „Chcem, aby ľudia vnímali nebezpečenstvo. Mohol som zomrieť, pretože som chcel väčšie svaly. Nestojí to za to," hovorí.

Romario Alves sa stal závislým od drog potom, ako sa pred troma rokmi presťahoval z rodného mesta do brazílskej Goianie. „Všimol som si zopár naozaj veľkých chalanov v posilňovni a spriatelil som sa s nimi. Ponúkli mi kokteil a keď som videl výsledky, stratil som kontrolu," prezrádza Romario.

Neskôr našiel aj oveľa nebezpečnejšie spôsoby, ako priberať na svalovej hmote. Začal si do svalov vpichovať olej. Jeho svaly stuhli a nakoniec do nich už ani nemohol ďalší olej vpichovať. Kúpil si preto špeciálne ihly - také, ktorými vpichujú lieky dobytku. Na trhu neexistujú silnejšie ihly.

Pozrite si operáciu, pri ktorej mužovi zo svalov vytláčajú olej. Upozorňujeme, že je len pre silné žalúdky.

https://www.youtube.com/watch?v=I-jhg0XBepE
CALDAS NOVAS/DAILYMAIL.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.