Zaujímavosti

Hrdá mama sa pochválila ročnou fajčiacou dcérkou!

dieta.jpg

Pobúrila tak celé Španielsko.

Obrázok fajčiaceho ročného dievčatka na Instagrame pobúril celé Španielsko. Užívateľka s menom lapelirrojah_delbarriooh z Valencie ho pridala aj s popisom: "Pripravená fajčiť už v jednom roku. Ľúbim ťa maličká, si môj celý život." Obrázok zverejnila ešte v januári tohto roka a dodnes má 36-tisíc komentárov a nepochopiteľne aj 2000 lajkov. Mnohé z nich ju obviňujú z týrania dieťaťa. 


Na fotke je vidieť žiarivý koniec cigarety, čo je dôkazom toho, že dievčatko skutočne dym inhaloval. "Myslím si, že v tomto prípade by mala rozhodne zakročiť polícia. Je to týranie dieťaťa. To je neuveriteľné," vyjadril sa Antonio Nieto z Asociácie pediatrov.

"Tabak je oveľa horší ako heroín a dávať ho dieťaťu, ktorého pľúca sa stále vyvíjajú, je ešte horšie. Aj deti, ktoré sú vystavované pasívnemu fajčeniu majú neskôr problémy ako astmu alebo chronickú bronchitídu," vysvetlil Nieto.


Profil tejto 18-ročnej ženy je plný jej fotiek v bikinách a nechýba ani marihuana či zbrane. "Je mi z teba zle, ako z matky, ženy a celkovo človeka. Dúfam, že ti dcéru odoberú z opatery," napísala jedna z užívateliek.

"Dúfam, že dnes je dieťatko s niekým, kto ho nechce zabiť," napísal ďalší užívateľ.

Jej účet už nahlásili polície, ale zatiaľ nie je známe, ako sa tento prípad vyvíja. 


ŠPANIELSKO/ nt, DailyMail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti