Zaujímavosti

Viete, čo je BIOguant? Môže vám oddialiť či rovno vyliečiť chorobu!

img_0058_resize.jpg

Mnoho ľudí ani len netuší, čo to vlastne je.

Aj vy sa pýtate, čo je BIOguant? S Ing. Františkom Kokošom sme sa rozprávali, čo to je, na čo sa používa a čo spôsobuje. Spolu so zlavy.markiza.sk môžete vyhrať biolampu, ktorej svetlá sa odporúčajú používať na doplnkovú aplikáciu na zlepšenie stavu rôznych komplikácií.

Veľa ľudí asi ani netuší, čo je to vlastne BIOguant?

Áno máte pravdu, aj preto som rád, že sa to pýtate. BIOquant je prístroj na laserové ožarovanie krvi inak povedané na ožarovanie krvi laserovým svetlom. Krv sa môže ožarovať u našich prístrojov v nosovej dutine alebo na vnútornej strane zápästia ruky. Využíva sa pritom červené laserové svetlo, ktoré má dobrý prienik do tkaniva a popritom energizuje ožarované tkanivá - zlepšuje sa v nich tvorba energie ATP, ktorá poháňa ľudské bunky.

Ako funguje a aké sú jeho účinky?

BIOquant jednoducho povedané riedi krv. Odborne povedané zlepšuje krvnú reológiu a znižuje viskozitu krvi, teda čosi ako odpor proti prúdeniu krvi. Znižuje riziko tvorby trombov, zlepšuje sa výživa a okysličenie našich buniek cez zlepšené vlastnosti krvi a na druhej strane sa lepšie odstraňujú odpadové látky z tela, taktiež vďaka zlepšeným vlastnostiam krvi u užívateľov. Tým prispieva k všeobecnému zlepšeniu zdravotného stavu užívateľa. Každý pociťuje zlepšenia tam, kde má problém či po zdravotnej, fyzickej alebo psychickej stránke.


Čo všetko môže oddialiť?

BIOquant môže poslúžiť ako prevencia rozvoja hlavne srdcovocievnych ochorení, ktorých nástup sa jeho užívaním oddiali alebo sa nerozvinú, alebo sa ním už rozvinuté ochorenia priamo liečia. Ide hlavne o hypertenziu, ischemické stavy, bolestivosť z nedokrvenia napríklad dolných končatín, trombózu, angiopatie a rôzne ochorenia ako dôsledok zhoršenej mikrocirkulácie krvi.

Má používanie BIOquantu nejaké vedľajšie účinky?

Nie nemá, ale je potrebné rešpektovať kontraindikácie, lebo prístroj naozaj funguje. Preto stavy s krvácaniami alebo zníženou zrážanlivosťou krvi nesmú prístroj používať, lebo prístroj riedi krv. Taktiež je kontraindikáciou tehotenstvo a nádorové ochorenia v procese liečby.

Kde sa pacienti (zákazníci) môžu k tomu dostať?

Prístroj je dostupný u našich partnerov KINGRAY a ORIN alebo aj priamo u nás ako výrobcu v spoločnosti Yalong Trade s.r.o.

BRATISLAVA/A.Leitmannova

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.