Zaujímavosti

Skúšobné kabínky pre lenivcov. Pozrite sa, ako fungujú

kabinkaweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Netreba si v nej vykrúcať krk, aby ste sa v oblečení videli aj zboku či zozadu.

Obchody s oblečením zavádzajú prevratnú novinku, ktorá poteší lenivých zákazníkov. Po novom si nebudú musieť nič zdĺhavo skúšať, všetko za nich zvládne inteligentné zrkadlo. Hneď v ňom uvidia, ako budú v želanom oblečení vyzerať.

Novinka, ktorá sa pomaly udomácňuje v amerických obchodoch, je známa ako "digitálna skúšobná kabínka". Stačí si nechať pred zrkadlom nasnímať celú postavu, a potom si zákazníčka len vyberie, v ktorom oblečení sa chce vidieť.


„Ukáže sa jej 8-sekundové video v želanom outfite. Môže si ho pozrieť koľkokrát chce, alebo ho môže poslať kamarátke, aby sa s ňou poradila," vysvetľuje manažérka predaja Alysa Stefani.

Digitálna kabínka má aj ďalšiu výhodu. Netreba si v nej vykrúcať krk, aby ste sa v oblečení videli aj zboku či zozadu. Inteligentné zrkadlo to zvládne za vás.

Nakupovanie je vďaka digitálnej kabínke jednoduchšie. Čo je paradox, pretože za všetkým je poriadne zložitá a drahá technika, ktorú si nateraz môžu dovoliť len tie luxusnejšie obchody.

„Táto novinka prinesie do obchodov takú obrovskú zmenu, aká tu nebola posledných 50 rokov," myslí si manažér Paco Underhill.

Predavači ale priznali, že niektoré zákazníčky si napokon aj tak vybraný model vyskúšajú aj na vlastnej koži, pretože technike zatiaľ na sto percent neveria. Jednoducho, kúpia si ho až vtedy, keď si ohmatajú aj materiál.

NEW YORK/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.