Zaujímavosti

Medveď napadol ženu a potom ju zaživa pochoval

Na matku dvoch detí zaútočil v lese medveď.
Zdroj: LiveLeak.com

55-ročná žena leží v nemocnici s vážnymi zraneniami.

Táto žena len o vlások unikla smrti a v nemocnici teraz bojuje o život. V ruských lesoch na ňu zaútočil medveď, keď sa so svojím priateľom vybrali zbierať brezovú miazgu. Muž sa veľké zviera snažil odplašiť, ale nepomohlo. Nakoniec utiekol do lesa a išiel privolať pomoc. O prípade informuje Siberian Times.

Keď muž vážne zranenú ženu opustil, medveď si mylne myslel, že je mŕtva. Čiastočne ju pochoval pod hromadou lístia. Zrejme v úmysle, že sa vráti neskôr a potom ju zje. Šokujúce fotografie, ktoré zhotovila polícia ukazujú, ako Natalya Pasternak (55) leží v kope lístia. Je zakrvavená, na tele má škrabance od veľkých pazúrov. "Medveď sa ju snažil pochovať a skryť svoju korisť, zrejme šetrí svoje ďalšie jedlo," myslí si odborník.

Zdroj: Siberian Times

Jej priateľ ju ale nakoniec vyslobodil. Keď záchranári dorazili na miesto, medveď sa pokúsil zaútočiť aj na nich. Keďže chceli zachrániť ženu, agresívne zviera museli zastreliť. Pani Pasternak bola ešte "nažive a pri vedomí", aj napriek jej vážnym zraneniam. Jej prvá otázka bola: "Už ste zabili medveďa?"

Žena sa po ťažkom šoku zotavuje v nemocnici. Podľa lekárov je stále vo vážnom stave.

TYNDA/Siberian Times

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.