Zaujímavosti

Túžili po dcére, no stále sa rodili chlapci. Teraz majú 13. dieťa a je to...?

rodina.jpg

Jay a Kateri už majú 12 synov vo veku od 21 mesiacov do 22 rokov.

Svojho trinásteho syna privítali v stredu ráno na svet manželia Jay a Kateri Schwandtovci z amerického mesta Grand Rapids v štáte Michigane. V súlade s rodinnou tradíciou nechceli pred narodením vedieť, či to bude opäť chlapec, alebo vytúžené dievčatko. Majú totiž iba synov, informovala dnes BBC. "Rozmýšľal som, že ak to bude dievča, neviem, ako budem reagovať," povedal 40-ročný otec tesne po tom, ako sa narodil jeho najmladší syn.

Jay a Kateri už majú 12 synov vo veku od 21 mesiacov do 22 rokov. Ich najstarší syn sa volá Tyler (22 rokov), nasledujú ho Zach (19), Drew (18), Brandon (16), Tommy (13), Vinnie (12), Calvin (10), Gabe (8), Wesley (6), Charlie (5), Luke (3) a Tucker (21 mesiacov).
Ich matka konštatovala, že také množstvo detí znamená aj "veľa zmätku, chaosu, ale aj lásky".

Rodičia teraz hľadajú meno pre novorodenca a o pomoc požiadali svojich synov, chlapci sa však zatiaľ na mene nezhodli, uviedla BBC.

Kateri Schwandtová má tiež 40 rokov a pochádza z rodiny so 14 deťmi. Narodila sa ako trinásta v poradí a povedala, že si uvedomujú význam, že sa im 13. dieťa narodilo 13. dňa v mesiaci.

Matke aj bábätku sa darí dobre, odpočívajú v nemocnici. Na otázku, či si rodičia trúfnu ešte aj na 14. dieťa, Jay Schwandtová odpovedal: "Nikdy nehovorte nikdy". 


MICHIGAN/ TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.