Zaujímavosti

Poriadne si z neho vystrelili. Opitému kamarátovi nalepili chlpy z ohanbia

Vo vlaku cestoval v plienke a klaunských topánkach
Vo vlaku cestoval v plienke a klaunských topánkach Zdroj: Steve West

Chlpy mali vopred pripravené vo vrecúšku. Prispel každý zo zúčastnených mužov.

Brit Mark Longley sa lúčil so slobodou. Na rozlúčke, ako každý normálny chlap, čakal alkohol, ľahké drogy a možno aj prostitútku. Akcia sa však akosi vymkla kontrole a Mark na ňu bude spomínať naozaj dlho. Akurát je otázne, či práve v dobrom. O bujarej rozlúčke napísal portál mirror.co.uk.

Na veľkolepú akciu sa vybral spolu s priateľmi na vlaku. Trasa z mesta Bognor Regis do Crawley trvá štandardne hodinu a pol. Dosť na to, aby sa páni opili pod obraz. Mark sa už počas jazdy vlakom opil tak, že z vlaku nemohol vystúpiť po svojich.

Kamaráti ho preto zviazali, nasadili mu klaunské topánky, plienku a liali doňho ďalšie poldecáky tvrdého alkoholu. Keď už Mark nevedel o svete, kamaráti mu začali na tvár maľovať vulgárne obrázky a tie ešte aj olepili ľudskými chlpmi.

Zdroj: Steve West

Chlpy mali pripravené vo vrecúšku. Išlo o chlpy z prirodzenia každého zo zúčastnených mužov. Longley vraj vôbec neskúmal pôvod svojho nového plnofúzu. Mal skôr pocit, že mu nový chlpatý look svedčí. Spolu s priateľmi oslavoval až do rána.

Na ďalší deň sa fotografie objavili na sociálnych sieťach a Longleymu vtedy docvaklo. Keď zistil, že vietor vanie od najintímnejších partií svojich priateľov, na mieste sa povracal.

Zdroj: Steve West
 


CRAWLEY/MIRROR.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.