Zaujímavosti

Chlapček (5) šokoval niečím, čo iné deti v jeho veku nerobia

chlapcek1.jpg

U detí v tomto veku je starostlivosť o iných veľmi vzácna.

Malý chlapček z Alabamy rozplakal celé osadenstvo v reštaurácii v Prattville. Len päťročný Josiah Duncan prinútil svoju mamu Avu Faulk, aby kúpila jedlo bezdomovcovi, ktorý postával pred reštauráciou. Zaujal ho totiž už pri ich príchode. Opýtal sa mamy, prečo tam ten ujo stojí len s jednou taškou a taký špinavý. "Lebo je bezdomovec," povedala mu. "A čo to znamená?" opýtal sa chlapček. "Že nemá domov," povedala mu Ava. Píše DailyMail. 


Josiah sa tak zaujímal, prečo nemá dom, kde má rodinu a kde si necháva veci. Najviac sa zameral ale na to, že muž nemá pri sebe jedlo a uprosil svoju mamu, aby mu ho kúpila. Keď si ale muž sadol za stôl, nikto si ho nevšímal, a tak to malý chlapček vzal do vlastných rúk. Opýtal sa ho, čo by si dal na jedenie. "Vystačím si s jedným hamburgerom," odpovedal mu bezdomovec. Josiah ho ale ubezpečil, že si môže dať, čo len chce.


Tak sa ho muž opýtal, či si môže dať aj slaninu. "Koľko len chceš," odpovedal mu chlapček. Počas toho, ako bezdomovec jedol, mu malý chlapček zaspieval pieseň z kostola. Vtedy si získal pozornosť ďalších jedenástich zákazníkov a ani jedno oko neostalo suché.

"Nikdy na tento moment nezabudnem. Pozorovať môjho syna bolo tým najkrajším zážitkom, ktorý je rodičovi dopriaty," povedala Ava.


ALABAMA/ nt, DailyMail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.