Zaujímavosti

Tak toto by na oslave 16. narodenín nikto nechcel zažiť!

Jacinda Cambrai sfukuje sviečky na torte.
Jacinda Cambrai sfukuje sviečky na torte. Zdroj: Fox 29

Nepríjemný darček z nebies pre tínedžerku oslavujúcu "sladkých šestnásť" rokov.

Pensylvánsku pubertiačka oslavujúcu "sladkých šestnásť" čakalo počas narodeninovej party prekvapenie, ktoré by asi nikto nechcel zažiť. Pozdrav z nebies v podobe fekálií vypustených z lietadla. 

Bizarný hnedý dážď sa zniesol na oslávenkyňu Jacindu Cambrai a jej 40 hostí počas záhradnej party v ich dome v Levittowne (štát Pensylvánia), informuje televízia Fox 29.

Zdroj: Fox 29

"Z ničoho nič začali z neba padať výkaly. Vyzeralo to, ako keby sa stovky vtákov rozhodli vykonať potrebu v tej istej chvíli," povedal televízii Joe Cambrai, nevlastný otec oslávenkyne.

Našťastie, v tej chvíli už boli sviečky sfúknuté a torta pre oslávenkyňu zjedená. Väčšina fekálií dopadla na plátenný stan chrániaci hostí pred prípadným dažďom. 

Oslávenkyňa a jej rodičia sú presvedčení, že výkaly vypustilo jedno z piatich dopravných lietadiel, ktoré krúžili v osudnej chvíli nad mestom.

Letecké predpisy však zakazujú lietadlám zbavovať sa výkalov nad obytnými zónami. Rodina preto podala sťažnosť na Federal Aviation Administration (FAA), píše portál nydailynews.com.

https://www.youtube.com/watch?v=h6G1qdm8zdA


LEVITTOWN/iý

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.