Zaujímavosti

Splňte sen vášho dieťaťa stať sa hudobnou hviezdou

6631_1nok.jpg

Prežijú letné prázdniny plné nezabudnuteľných zážitkov.

Aj vaše deti túžia po tom, že sa raz stanú hudobnou hviezdou? Práve preto ich spolu so zlavy.markiza.sk pozývame do Music Campu- hudobného tábora Sing and Rock. V jedinečnom tábore pre deti a mládež je hlavným programom hudba, spev a hra na hudobné nástroje.

Tábor sa síce volá Sing&Rock, ale nebude sa hrať len rocková hudba, ale všetky žánre, ktoré potešia hudobné duše, ale aj náhodných tanečníkov alebo obdivovateľov.


Štvrtýkrát zaznejú nad Turčekom kreácie a covery. Okolité hory lesy si už zvykli, že v lete sa v tábore nespí, ale tvorí. „Netvory" z nočného pochodu si už pripravujú svoje drápky a vedúci prednášky a songy na „Sessions". Pokiaľ máte radi hudbu a máte radi leto, hudobný tábor je tým správnym horským prístavom pre hudobné duše všetkých úrovní a zručností.


Pridajte sa a aj vy prídete na to, že aby ste boli slávni, stačia vám tri akordy a trochu odvahy. Tábor SingAndRock je jediný a jedinečný nielen pre hudobníkov, ale aj pre všetkých entertainerov, nahodných tanečníkov, obdivovateľov a spevákov odpudzovačov.


Ak vaše dieťa ešte nikdy na nič nehralo a nespievalo, nezúfajte. Určite si zabúchajú na bicie alebo pričuchnú k aparatúre a budú hlavnými technikmi. Okrem toho sa môžu stať aj pódiovými maskotmi, kulisami, držiakom mikrofónu alebo fanúšikmi svojej obľúbenej kapely.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti