Zaujímavosti

Muž sa opil v Nemecku. Zobudil sa však vo Švajčiarsku

2918EA3400000578-0-image-m-35_1432698047673.jpg
Zdroj: Facebook

Ľahol si medzi batožinu v autobuse. Zobudil ho až krik vodiča, ktorý mu nadával.

Brit sa so svojim švagrom vybrali piť do nemeckého Mníchova. Jeho hladina alkoholu bola však tak vysoká, že nevedomky zaspal v batožinovom priestore autobusu. Bez pasu, peňazí a telefónu sa o niekoľko hodín prebral o 321-kilometrov ďalej vo Švajčiarsku. Tomu sa hovorí skutočný „Hangover " (film vo Štvorici po opici, pozn. autora).

Jordan Adams (33) zo západného Londýna sa opitý snažil dostať do hotela, keď sa oddelil od priateľov a švagra. Taxikár ho však nevedel odviesť, keďže opitý muž si na meno hotela nevedel spomenúť. Preto sa rozhodol potácajúc prejsť na autobusovú stanicu. Tam si ľahol do batožinového priestoru autobusu a zaspal.

Zdroj: DailyMail

Jordan sa o niekoľko hodín zobudil v Zürichu. „Prebudil ma krik vodiča, ktorý mi nadával. Myslel som si, že som v nejakom nemeckom meste, ktoré sa volá Zürich. Potom som však zbadal švajčiarsku vlajku a pochopil som to," povedal pre britský denník DailyMail Jordan.

Našťastie Brit všetko vysvetlil policajtom a oni pre neho zariadili odvoz vlakom naspäť do Mníchova. Ďalší problém však nastal, keď túto veselú príhodu mal oznámiť manželke. „Najskôr som jej povedal, nech mi sľúbi, že sa na mňa nebude hnevať. Potom som jej to vysvetlil. Nebola nadšená, ale prežila to," dodal Jordan.

Zdroj: DailyMail

LONDÝN/DailyMail, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti