Zaujímavosti

Ukradli ho hneď po narodení. Matku stretol po 41 rokoch

2910FEE500000578-3096386-image-m-51_1432573162750.jpg
Zdroj: CNN

Vo videu uvidíte, že tento moment nepotrebuje žiaden komentár. Ich prípad sa už vyšetruje.

Každý rozpráva iným jazykom, no aj tak si rozumeli. K slovám totiž ani nedošlo. Syn, ktorý po 41-rokoch stretol mamu, sa zmohol len na dlhé a vrúcne objatie. Aj bez slov si tak dokonale vymenili svoje pocity.

Travisa Tollivera (41) ukradli len pár hodín po jeho narodení 15. novembra 1973 v Čile. Matke Nelly Reyes (60), ktorá mala vtedy 19-rokov, povedali, že sa narodil so srdcovou poruchou a po pár hodinách zomrel. Telo mŕtveho syna však nikdy nevidela a nedostala ani úmrtný list.

Nikto nevie, ako sa chlapca podarilo ukradnúť, no dostal sa až do Washingtonu, kde vyrastal. Jeho adoptívni rodičia si mysleli, že ho matka opustila. Travis sa v dospelosti rozhodol, že svoju biologickú matku nájde. Na internete zistil, že v roku jeho narodenia boli v Čile ukradnuté viaceré novorodeniatka.

Zdroj: CNN

Muž sa podľa CNN spojil s niekoľkými Čiľanmi a po troch týždňoch mu matku pomohli nájsť. Nelly Reyes má okrem neho päť detí a už je aj babičkou. Ich prvé stretnutie prebehlo na medzinárodnom letisku v Santiagu.

Vo videu uvidíte, že tento moment nepotrebuje žiaden komentár. O ich životný príbeh sa začali zaujímať aj kompetentné orgány, ktoré sa pokúsia prípad vyšetriť.

https://www.youtube.com/watch?v=kAY6CyCUdhA


SANTIAGO/CNN, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti