Zaujímavosti

Najrozmaznanejšie dvojičky na svete. Otvorte článok a pochopíte

293BC61200000578-3104937-Meet_Britain_s_most_pampered_twins_Isabella_and_Jacob_who_even_h-m-105_1433100249467.jpg
Zdroj: Twitter

Nemajú ani pol roka, no už teraz si užívajú obrovský luxus. To isté oblečenie si dvakrát na seba nedajú.

Každý deň iný outfit, samozrejme celý značkový, najmodernejšie hračky a kočiar drahší ako má dcéra Kim Kardashian. Mama zo svojich dvojičiek urobila najrozmaznanejšie deti na svete. Veď kto už má v detskej postieľke plyšového medveďa za 600 libier (približne 835 eur).

Louise HIll na svoje dvojičky Isabellu a Jacoba za prvých sto dní ich života minula viac ako 20-tisíc libier (približne 28-tisíc eur). Gro peňazí išlo na značkové oblečenie. Dvojičky majú na sebe každý deň iné oblečenie, ktoré navrhujú svetovo uznávaní módni návrhári. To isté oblečenie by si na seba dvakrát nikdy nedali.

Zdroj: Twitter

Podnikateľka Louise (36) z Veľkej Británie spolu s manželom tvrdia, že pre deti chcú len to najlepšie, pretože Louise mala problém otehotnieť. „Veľa vecí som im kúpila ešte pred narodením. Sú to moje dva zázraky, preto im chcem dať všetko. Pohybujem sa v kruhu ľudí, ktorí sa radi značkovo obliekajú. Nie je to pre nás až také nezvyčajné," povedala mama Louise pre britský portál MailOnline .

Najlacnejší kúsok v šatníku dvojičiek stojí približne 35 libier (49 eur) a ten najdrahší 210 libier (292 eur). Navrhol ho kráľovský návrhár Rachel Riley. Deti už majú aj vlastný účet na Twitteri. Pozrite si niektoré z ich vydarených fotiek.

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter


Zdroj: Twitter


Zdroj: Twitter


Zdroj: Twitter


Zdroj: Twitter


Zdroj: TwitterLONDÝN/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.