Zaujímavosti

Vezmite korčule a prežite júlový deň plný pohybu

6328_1rak.jpg

Spoznajte Burgenland na korčuliach.

Júl je stvorený na pobyt v prírode a telu prospešný pohyb. Vydajte sa so zlavy.markiza.sk do malebného rakúskeho Burgenlandu, kde si vychutnáte deň na korčuliach v obklopení jedinečnej prírody. Slnkom zaliata krajina je ako stvorená na kolieskové korčule.

Vyberte si variant náročnosti , zoberte blízkych a zažite spolu skvelý júlový výlet plný zážitkov. Burgenland je najvýchodnejšia a najmladšia spolková krajina Rakúska. Má podlhovastý tvar, ktorý sa uprostred zužuje a vo svojej najužšej časti je široká asi 4 km.


Na severe na obdiv domácim, no najmä turistom, vystavuje Panónsku nížinu, v srdci krajiny zase vinohradnícku oblasť s malebnými vinicami a zvlnené kopce na juhu. Nenapodobiteľné čaro Panónie sa odráža v kultúrnom odkaze, ktorý formoval spôsob života a mentalitu jej obyvateľov.

Je mnoho dôvodov, prečo navštíviť túto nádhernú a slnečnú krajinu, oplývajúcu prírodnými krásami a kulinárskymi pôžitkami. Navyše sa pri jej návšteve cítite vždy veľmi príjemne a útulne ako doma. Pre in-line produkty sme vybrali kvalitné povrchy rakúskych cyklociest.


Jednotlivé okruhy nás zavedú do rovinatej oblasti stredného Burgenlandu. Svojím rovinatým charakterom sú ideálne pre kolieskové korčule. Zájazd je možné absolvovať aj na bicykli - info v CK.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti