Zaujímavosti

Desivá internetová hra. Ľudia po nej zažívajú otrasné veci!

Charlie-Charlie-Challenge-Your-most-terrifying-experiences-after-playing-game.jpg

Vraj má táto hra pomôcť mladým ľuďom nájsť odpovede na ich otázky.

Charlie Charlie Challenge je nová hra, ktorá sa šíri po internete. Je však veľmi rozporuplná a pre mnohých rovno desivá. Mladí ľudia v nej vyzývajú démona Charlieho, aby im pomohol odpovedať na ich otázky.

Ako píše mirror.co.uk, ide o staroveký mexický rituál, kde si na papier napíšete slová áno a nie, v tvare kríža položíte dve ceruzky a opakujete vetu Charlie, Charlie si tu? Keď sa ceruzka pohne k slovu áno, Charlie je v miestnosti. Viacerí ale hovoria, že zahrávať sa s tým, nie je žiaden žart. Keď Charlie nedokáže odísť, môžete vraj zažiť otrasné veci.

„Niektorí ľudia prichádzajú do styku s démonmi. Na prvý pohľad sa môžu javiť, ako veľmi príjemní, ale majú zlovestné plány. Ak sa neviete s Charliem rozlúčiť, zažijete paranormálne situácie, ako sú divné hlasy, pohybovanie vecami, tiene, zlovestný smiech a všeličo iné," napísal jeden z užívateľov na Twitter.


Niektorí tvrdia, že je to nezmysel, iní sa doslova boja. Pre mirror.co.uk sa vyjadrila Hannah McKinley, ktorá takéto zvláštne veci zažila. Najprv začula výkrik, potom jej popraskalo zrkadlo. Keď sa chcela skryť do skrine, spadol na ňu regál. Niektorí zasa položili Charliemu aj hlúpu otázku či dnes zomrú a ten vraj odpovedal áno.

„Keď som vošla do miestnosti moja Biblia ležala na zemi. Hovorila som si, že to bola len mačka, ale potom som si spomenula, že mama vzala mačku k veterinárovi," povedala pre mirror.co.uk Dakota Hasler. Hru tak neodporúčajú hrať a rodičia ju deťom zakazujú. Čo je na tom pravdy je len na každého osobnom posúdení.


BRATISLAVA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.