Zaujímavosti

Z pupkáča svalovec. Obrovská premena len za 12 týždňov

20150226_PayOffTK_3443228753.jpg
Zdroj: Facebook

Ak si myslíte, že Američan jedával len smoothies, ovsené kaše a šaláty s ľahkým mäsom, mýlite sa.

Dlhé hodiny presedené v kancelárii a málo času na pohyb. To bol dôvod, prečo sa z Lloyda Stevensa (35) stal doslova pupkáč. Muž si ako tínedžer hovoril, že nikdy nepripustí, aby sa z neho raz stal „tučko". No prešlo pár rokov a Lloyd z Londýna by si konfekčnú veľkosť M/L len sotva obliekol.

Jedného dňa si ale pri pohľade na svoje polonahé telo na fotke povedal dosť. Muž si vypracoval prísny 12-týždňový plán podľa stránky musclefood.com a jeho výsledky vyrážajú dych. Kľúčová je ako inak vyvážená zdravá strava a pravidelné cvičenie.


„Kedysi som sa trápil nezmyselnými diétami. Nemalo to žiaden dlhodobý efekt. Zabudnite na diéty, stačí len zjednodušiť stravovacie návyky," povedal Lloyd pre denník DailyMail. Jesť by sme mali denne štyri až šesť porcii jedla. Zachovať by sme pri tom mali pomer bielkovín, tukov a sacharidov.

Ak si myslíte, že Londýnčan jedával len smoothies, ovsené kaše a šaláty s ľahkým mäsom, mýlite sa. Na obed si dal pokojne sendvič aj plechovku limonády. Dôležité však je, aby sme medzi hlavnými jedlami nekonzumovali žiadne pochutiny ako čokolády, keksíky či čipsy. Na hranolky a hamburgery tiež zabudnite.


Zdroj: Instagram


Lloydová premena mu zmenila život. Našiel si priateľku a navzájom sa povzbudzujú pri cvičení. Londýnčan sa stal profesionálnym trénerom a s premenami teraz pomáha aj iným ľuďom.

https://www.youtube.com/watch?v=5L7pFUlXch0


LONDÝN/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.