Zaujímavosti

Kto nenavštívil Toskánsko, nevidel svet a kultúru. Poďte tam s nami

montaione.jpg

Toskánsko je oblasťou vín Chianti a olivového oleja a aj jedna z najkrajších a najmalebnejších oblastí Talianska.

Toskánsko - Il Sapito apartmány pre 2 osoby na 4 dni s bazénom. Vyberte sa tam spolu so zlavy.markiza.sk. Rezort ponúka nádherné vidiecke ubytovanie v klasickom Toskánskom štýle s kamennými krbmi. Pobyt v nádhernej prírode s alejami ruží a viníc, kde môžete po prechádzkach po okolí zrelaxovať vo vonkajšom bazéne.

Na vrchole kopca, s výhľadom na nádherné Apuánske Alpy k moru, Il Šapitó rezort odhaľuje čaro pohostinnosť a krásu na starom statku, kde je ubytovanie pripravené do ôsmich charakteristických rekreačných domov, ktoré ponúkajú všetok komfort.


Každá z izieb je inej veľkosti, zariadenie je autenticky tradičné, kde prevládajú pastelové farby plné svetla a lesku. Krásne kamenné krby v prírodnom štýle v kuchyni vám spríjemnia vidiecky pobyt. Súkromné ​​záhrady ruží a aromatických bylín, terasy v tieni vínnej révy a oddych pod pergolami sú nezabudnuteľné relaxačné priestory pre oddych a konzumáciu miestnych špecialít v horúcom období.


Kvitnúce cesty stekajú do lesa až k bazénu a k terase. Bazén s ležadlami, súkromné ​kurty s ihriskom pre deti. Kľukaté chodníky pozdĺž viníc, olivových hájov, polia šafranu a les vám spríjemnia prechádzky po toskánskej krajine. Príjazdová cesta vedie až k súkromnému parkovisku v tieni a vinárstvu, kde sa pravidelne organizujú návštevy pivníc Podere Tognetti s produkciou kvalitných vín a degustácie poľnohospodárskych produktov s predajom.

Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, páry a skupiny priateľov. Nájdete tu ideálne miestom k odpočinku, poznávanie krajiny, navštíviť môžete vinárne a agrovýrobne miestnych špecialít, kde vás miestny obyvatelia privítajú svojou pohostinnosťou a radosťou zo života.


Nedotknuté prírodné prostredie pozýva na športové aktivity ako golf, tenis, jazda na koni, Hicking a cyklistika .Hlavné mestá sú ľahko dostupné autom. Len hodinu cesty do Florencie, Pisa, Siena, 30 minút Volterra a San Gimignano. Toskánsko je oblasťou vín Chianti a olivového oleja a aj jedna z najkrajších a najmalebnejších oblastí Talianska.


Hory obrastené stromami, vinice na úpätiach a každé mesto či dedinka Vás osloví stredovekou atmosférou. Verte, že nebudete vedieť kam skôr. Neďaleko je Florencia, Pisa alebo rodná dedinka jedného z géniov- Leonarda da Vinci, dedinka Vinci.


Táto malebná oblasť vás osloví nielen svojou kuchyňou, ale aj prenádhernou prírodou a hlavne metropolami či mestečkami.Verte, ten kto nenavštívil Toskánsko nevidel svet a kultúru.


BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.