Zaujímavosti

Nechutný pľuzgier odrovnal speváčku. Uhryzol ju pavúk

Carelle-Mowatt (4).jpg
Zdroj: getsurrey.co.uk

Upozorňujeme, že snímky nie sú vhodné pre maloletých a slabšie povahy.

Country speváčka Carell Mowatt sa prebudila s obrovským pľuzgierom na nohe. Myslela si, že ide o kožné ochorenie. Keďže sa bála návštevy lekára, pokúsila sa o „samo-diagnózu". Podľa portálu getsurrey.co.uk si nasadila antihistaminiká. Pľuzgier sa ale nezmenšoval, práve naopak. Bol väčší a viac hnisavý.

Speváčke (24) z britského Surrey preto nič iné nezostávalo, musela navštíviť lekára. „Doktor mi povedal, že ma uhryzol jedovatý pavúk. Pravdepodobne cez noc," povedala Carell. Začala užívať antibiotiká a pľuzgier si preväzovala. „Bola to príšerná bolesť. Nemohla som spávať," dodala.

Upozorňujeme, že snímky nie sú vhodné pre maloletých a slabšie povahy.

Zdroj: getsurrey.co.uk

Po dvoch týždňoch sa situácia rapídne zmenila. Miesto zlepšenia ju museli hospitalizovať v nemocnici a dať jej silnejšie antibiotiká. Samotní lekári nevedeli, čo sa deje. O mesiac neskôr zistili, že rana po uhryznutí je nekrotická. „Znamená to, že sa vaše telo nevie spamätať. Bunky na mieste uhryznutia zomreli a zostala mi tam doslova čierna diera," priblížila problém speváčka.

Carell podstúpila operáciu, no chirurg sa obával, že by sa do rany mohla dostaviť infekcia. O týždeň neskôr ju kontaktoval, že si už ranu nemá preväzovať a dokonca sa môže osprchovať. Infekcia sa nedostavila, no všetky mŕtve tkanivá jej museli odstrániť. „Bola to neuveriteľná bolesť," spomína Britka. Dnes je už v poriadku, no na tieto dva mesiace nikdy nezabudne.

Zdroj: getsurrey.co.uk

Zdroj: getsurrey.co.uk

Zdroj: getsurrey.co.uk

LONDÝN/MIrror.co.uk, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti