Zaujímavosti

Toto by si mali prečítať všetci, ktorí radi fotia telefónom

Moments-Photographic.png

Facebook spúšťa užitočnú aplikáciu.

Poznáte to, ste s kamarátmi na nejakej spoločnej akcii a zrazu príde na rad spoločné fotenie. Moment chcú mať vo svojom mobile zvečnený všetci, a tak musíte držať a pózovať celú večnosť.

Alebo ste so skupinou priateľov na výlete, svadbe či oslave a na druhý deň si chcete pozrieť fotografie, čo fotili ostatní. Samozrejme vám sľúbili, že vám ich pošlú. Zväčša sa však k vám dostane iba zlomok, ak vôbec nejaké. Tak toto sa vám s novinkou od Facebooku už nestane.


Vývojári internetového giganta prichádzajú s novou samostatnou aplikáciou, s ktorou budete môcť súkromne a hlavne jednoducho zdielať obrázky s vašimi kamarátmi. Aplikácia sa volá MOMENTS. Vďaka nej budete mať nielen všetky fotky rýchlo u seba, ale budú aj prehľadne usporiadané. Aplikácia vám tiež umožní vyhľadávať obrázky, na ktorých ste s konkrétnymi priateľmi.

Vývojári od Marka Zuckerberga aplikáciu zatiaľ sprístupnili v Spojených štátoch na operačných systémoch iOS a Android. Čoskoro ju však bude možné stiahnuť aj v ostatných krajinách.


BRATISLAVA/ tvnoviny.sk, ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.