Zaujímavosti

Dieťa zomrelo na infekciu. Rodičia neverili modernej medicíne

  Rodičia z Pennsylvanie
Rodičia z Pennsylvanie Zdroj: Facebook

Dievčatku sa vytvoril masívny výskyt baktérie streptococcus v ľavom uchu.

Rodičia z Pennsylvanie čelia obvineniu zo zanedbania starostlivosti s následkom smrti ich 18-mesačného dieťaťa. Americký manželský pár neuznáva modernú medicínu a ich názor nezmenila ani dcérina choroba. Hope zomrela na infekciu, ktorá by sa za normálnych okolností dala liečiť antibiotikami.

Periodikum Press Sun & Bulletin informuje, že dievčatku sa vytvoril masívny výskyt baktérie streptococcus v ľavom uchu. Ebed Delozier (29) a Christine Delozier (34) Hope nikdy k lekárovi nezobrali a neabsolvovala žiadne očkovanie. Miesto toho ju liečili homeopatikami a bylinkami. Rodičia tvrdili, že okrem toho, že medicíne neveria, na lieky nemajú ani peniaze.

Zdroj: Facebook

V noci 23. marca si matka všimla, že Hope nedýcha a zavolala jej záchranku. Záchranári sa dievčatko snažili resuscitovať a odviezli ju do nemocnice. Tam lekári konštatovali jej smrť. Pitva ukázala, že Hope spôsobil smrť masívny výskyt baktérii v jej tele. Súdny patológ tiež v správe uviedol, že dieťa bolo dehydrované a podvyživené.

Ebed sa po tragédii vyjadril, že keby si boli vedomí toho, v akom vážnom stave je ich dcéra, lekársku pomoc by vyhľadali. Lekári sa zhodujú, že infekcia sa dala liečiť antibiotikami a smrti sa dalo predísť. Prípad sa stále vyšetruje.
USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.