Zaujímavosti

Vyhrajte tri úžasné dni v Tatranskej Štrbe a zažite pravé Tatry

6103_1tar.jpg

V hoteli Nezábudka sa o vás kráľovsky postarajú.

Vysoké Tatry, nádherná príroda, dobré služby a príjemné prostredie hotela Nezábudka. To všetko môžete vyhrať so zlavy.markiza.sk. Tri dni v luxuse, na ktoré tak skoro nezabudnete. Čo všetko ponúka hotel, ale aj okolitá príroda a rezort, sme sa rozprávali s Mariánom Tarom.

Čo všetko ponúkate svojim klientom v hoteli Nezábudka?

Clubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Jedinečnou polohou na úpätí Vysokých Tatier sa stáva Clubhotel Nezábudka ideálnym miestom na prežitie krásnych chvíľ v lone tatranskej prírody spojeného s relaxačnými procedúrami. Vybavenie, okolie hotela, štýlovo zariadená reštaurácia a slovenská koliba vytvárajú spolu príjemnú komornú atmosféru a zanechávajú nezabudnuteľné zážitky.


Rezort sa skladá z hotelovej časti kde je k dispozícii 9 dvojlôžkových izieb, 12 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, 4x hotelový apartmán, ktoré sa nachádzajú v hlavnej budove. Vychutnáte si tak ubytovanie v príjemne zariadených dvojposteľových izbách, v dvojposteľových izbách s prístelkou a hotelových apartmánoch s celkovou kapacitou 70 lôžok.

Všetky izby disponujú vlastnou kúpeľňou (sprchy na izbách a vane v apartmánoch) a sociálnym zariadením. K vybaveniu izieb štandardne patrí TV, rádio, telefón, balkón. Štyri hotelové apartmány s kapacitou 4 lôžok, poskytujú naozaj výnimočný komfort. Hotelová recepcia vám zapožičia fény či župany.

Ďalšou súčasťou Rezortu sú luxusné plne vybavené apartmány v apartmánovom dome Nezábudka, súčasťou ktorých je výťah a garážovanie v klimatizovanej garáži. Každý apartmán sa skladá z dvoch izieb, spálne kde je manželská posteľ a v druhej miestnosti je plne vybavená kuchynka s obývacou izbou a rozkladacou sedacou súpravou s možnosťou dvoch prísteliek. TV, chladnička, plne vybavená kuchynka, samostatné WC, sprcha alebo vaňa sú samozrejmosťou.


Neodmysliteľnou súčasťou Rezortu sú aj rozprávkové rodinné zruby s vlastným oddeleným vchodom, samostatným parkovaním pod prístreškami, vlastným celoročným vykurovaním. Čaro pri type tohto ubytovania dodáva celodrevený obklad interiéru ako aj exteriéru. Súčasťou zrubov je samostatná časť s udržiavaným trávnikom.

Macova chata

Pravá slovenská koliba zariadená v tradičnom štýle s kapacitou 42 miest je vhodná na zorganizovanie oslavy, večere, prípadne posedenia pri folklórnej, či cigánskej muzike. Pre hotelových hostí je podávaná večera v kolibe s reprodukovanou hudbou každú sobotu.

Reštaurácia

Štýlovo zariadená reštaurácia ponúka široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia zároveň slúži na výdaj raňajok, obedov a večerí. Pochutiť si môžete nielen v hotelovej reštaurácii, ale aj v Lobby bare, ktorý sa nachádza priamo v hotelovej hale.

Súčasťou hotelového rezortu je Zbojnícka koliba, Mini zoo, vonkajší tenisový kurt, vonkajšie detské ihrisko, Lobby bar s galériou poľovníckych trofejí, wifi dostupné v celom hoteli.


Wellness

Relaxačný trblietavý bazén s protiprúdom, dvomi terasami, odpočívacím priestorom s lehátkami. Bazén s rozmermi 10 x 4 metre a hĺbkou vody 150 cm.

Vitálny - saunový svet

Deti do 15 rokov majú zákaz vstupu do vitálneho saunového sveta. Na výber máte: pekelnú, bylinkovú a parnú eukalyptovú saunu.


Máte nejaké špeciálne vyžitie pre rodiny s deťmi?

Hotel je priateľom zvierat. Pre komplexnosť služieb a radosť našich nielen najmenších hostí ponúkame krásne zážitky s našimi zvieratkami v Mini ZOO:

- Barančekovia Maťko a Kubko

- Zajačikovia Ferdinand a Mafinka

- Vždy hladné morské prasiatko Boby

- Zvedavá a šikovná Fretka Fredie

- páv Bondra, bažanty Kikirikovia, bažantice Bertičky

- holuby- páviky

- papagáj Kuky

- stále hravý sibírsky husky Aaron a Rich

- pstruhy v jazierku a ďalšie


V interiéri hotela vás radi uvidia

- Večne hladné Agamy

- Chameleón a korytnačka Žofka

Exteriér hotela poskytuje pre najmenších dostatok miesta na hranie, na ktoré je pekný výhľad zo zadnej hotelovej časti. Na ihrisku sa nachádza drevená preliezačka, hojdačky, trampolína a pod. Radi zapožičiame bezplatne bedminton, softenis, lietajúce taniere v letnom období a v zime boby, šmýkacie lopaty, sane a pod. V hoteli máme pre detičky k dispozícií rôzne hračky v našom malom detskom kútiku, alebo radi zapožičiame farbičky, pastelky a krásny obrázok V konferenčnej miestnosti podľa želania premietame cez dataprojektor rôzne rozprávky.

Rodinná izba

Táto izba je zložená z dvoch samostatných spálni a jednej obývacej izby, obývacia izba je vybavená TV, satelitným príjmom, videorozvodom, telefónom. V hygienickej časti sa nachádza vaňa so sprchou, umývadlom a toaletou, rádio, župany, fén, jednorázové kúpacie čiapky, mydielka, sprchovací šampón, telové mlieko.


Čo všetko odporúčate navštíviť v Tatrách svojim zákazníkom?

Vysoké Tatry ponúkajú nespočetné množstvo turistických trias, z mnohých odporúčame najmä:

Mengusovská dolina

Celková dĺžka túry: 6-7 hodín

Náročnosť: stredne ťažká trasa

Farba turistickej značky: červená, modrá, žltá

Výškový profil túry: Štrbské Pleso (1355 m) - Popradské Pleso (1500 m) - Hincová kotlina (1946 m) - Kôprovský štít (2363 m) - Štrbské Pleso (1351 m)

Štrbské Pleso - Tatranská Polianka

Celková dĺžka túry: 6-7 hodín

Náročnosť: ťažká trasa

Farba turistickej značky: červená, zelená

Výškový profil túry: Štrbské pleso (1355 m) - Popradské pleso (1500 m) - Sedlo pod Ostrvou (1966 m) - Batizovské Pleso (1884 m) - Velické Pleso (1665 m) - Tatranská Polianka (1005 m)


Veľká a Malá studená dolina

Celková dĺžka túry: 6-8 hodín

Náročnosť: ťažká trasa

Farba turistickej značky: červená, zelená, žltá, modrá

Výškový profil túry: Hrebienok (1285 m) - Zamkovského chata (1475 m) - Téryho chata (2015 m) - Priečné sedlo (2352 m) - Zbojnícka chata (1960 m) - Vareškové pleso - Hrebienok (1285 m)

Velická a Veľká studená dolina

Celková dĺžka túry: 7-8 hodín

Náročnosť: ťažká trasa

Farba turistickej značky: žltá, zelená, modrá, červená

Výškový profil túry: Starý Smokovec (1000 m) - Sliezsky dom (1670 m) - Poľský hrebeň (2199 m) - Zamrznuté pleso (2047 m) - sedlo Prielom (2288 m) - Zbojnícka chata (1960 m) - Hrebienok (1285 m) - Starý Smokovec (1000 m)


Hrebienok - Slavkovský štít

Celková dĺžka túry: 5-7 hodín

Náročnosť: ťažká trasa

Farba turistickej značky: modrá (zelená)

Výškový profil túry: Starý Smokovec (1000 m) - Hrebienok (1285 m) - Slavkovský nos (2273 m) - Slavkovský štít (2452 m) - Hrebienok (1285 m) - Starý Smokovec (1.000 m)

Veľká studená a Bielovodská dolina

Celková dĺžka túry: 7-8 hodín

Náročnosť: ťažká trasa

Farba turistickej značky: červená, modrá

Výškový profil túry: Hrebienok (1285 m) - Zbojnícka chata (1960 m) - Prielom (2288 m) - Litvorová kotlina (1580 m) - Lysá Poľana (966 m)

Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso

Celková dĺžka túry: 4-6 hodín

Náročnosť: ľahká trasa

Farba turistickej značky: modrá, zelená, červená, (zelená)

Výškový profil túry: Tatranská Lomnica (850 m) - Poľana Kamzík (1285 m) - Obrovský vodopád - Zamkovského chata (1475 m) - Skalnaté pleso (1751 m)


Tatranská Lomnica - Javorová dolina

Celková dĺžka túry: 6-8 hodín

Náročnosť: stredne ťažká trasa

Farba turistickej značky: červená, modrá

Výškový profil túry: Tatranská Lomnica (850 m) - Skalnaté pleso (1751 m) - Veľká Svišťovka (2038 m) - Zelené Pleso (1500 m) - Kopské sedlo (1750 m) - Javorová dolina (1000 m)

Ako vyzerá u vás v hoteli letná a ako zimná sezóna?

V lete môžete využiť prenájom tenisových kurtov alebo požičanie bicyklov a pre vašich najmenších je pripravené i detské ihrisko, na ktoré máte výhľad z terasy a môžete tak mať stály prehľad o svojich deťoch. Milovníci horskej turistiky si môžu vybrať turistické trasy podľa seba alebo personál hotela poradí a pomôže s tipmi na rôzne turistické trasy. Pre spestrenie pobytu môžete tiež využiť adrenalínové športy.


Prečo by ste odporúčali ľuďom práve váš hotel?

Zaujímavý interiér hotela s krbmi a galériou loveckých trofejí. Príjemná rodinná atmosféra, kde každý člen personálu má svoju tvár. Bezprostredné okolie hotela s rybníkmi (kaprový, pstruhový, zubáčový) a mini ZOO (kôň, pávy, bažanty, psy, husky, zajace, tulúzske husi, kačky, perličky, mačka, krokodíl, akváriové rybičky)

Wellness centrum - vitálny svet so saunami, bazénom, vírivka, fitness centrom, tepidáriom, soláriom, relaxačné a kozmetické procedúry. Gastronomické špeciality regionálnej, slovenskej aj svetovej kuchyne v malebnej reštaurácii hotela alebo v Lobby bare pri recepcii s horiacimi krbmi, štýlovej Kolibe s ponukou jedál grilovaných priamo pred vami na drevenom uhlí, možnosťou opekania v krbe aj priamom ohnisku v Zbojníckej kolibe Macova chata.


Nekonečné športové aktivity priamo na tenisovom kurte s umelým trávnikom, neďaleko prírodné futbalové ihrisko, možnosti rekreačných behov na nekonečných lúkach pod lesmi tatranského národného parku. Zábavné aktivity - biliard, spoločenské hry, šach. Výborné podmienky pre cyklistiku, požičiavanie horských bicyklov a štvorkoliek. Detské ihrisko a parkovanie priamo v areáli hotela.

BRATISLAVA/A.Leitmannova

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti