Zaujímavosti

Diagnostika zdravotného stavu pomocou biorezonancie včas odhalí ochorenie

biorezonancia.jpg

Okamžitá analýza zdravotného stavu za pár sekúnd bez dlhého čakania u lekára je určená pre deti aj dospelých.

Na zlavy.markiza.sk teraz môžete vyhrať špeciálny lekársky balík značkovej kozmetiky Diamond skin spolu s poukazom na plazmovú technológiu v Musculus v Bratislave. O biorezonancii, o tom, čo to je a jej účinkoch sme sa rozprávali s Claudiou Krekáň.

V prvom rade vysvetlite čitateľom, čo je biorezonancia?

Hmota je vlastne energia a všetky substancie - teda i všetky bunky, časti tela, ale aj vírusy, baktérie, víry, toxíny, nikotín. Majú elektromagnetické vyžarovanie frekvenčný vzorec.

Výskum biofotónov vychádza z toho, že bunky spolu komunikujú prostredníctvom „svetelných bleskov" (vyžarovanie fotónov) - vymieňajú si informácie cez určité frekvencie. Zaťažujúce vplyvy alebo substancie môžu zabraňovať komunikácií medzi bunkami.


V zdravom tele funguje táto výmena informácií bez prekážky. Teda môže každá bunka, poprípade každá časť tela splniť svoju úlohu. pokiaľ telo ovplyvňujú rušivé substancie (vírusy, baktérie...) alebo zaťažujúce žiarenia, môžu zabraňovať komunikácií medzi bunkami.

Ako sa dá na základe toho zistiť diagnostika zdravotného stavu?

Naším cieľom je pomáhať ľuďom všetkých vekových kategórii. Individuálny a komplexný prístup v príjemnom prostredí je u nás samozrejmosťou.

Biorezonančná diagnostika - najlepšia prevencia a včasné odhalenie možného ochorenia. Okamžitá analýza zdravotného stavu za pár sekúnd bez dlhého čakania u lekára určená pre deti aj dospelých.


Čo všetko sa tým dá zistiť?

Zachytí a zanalyzuje ochorenie v prvopočiatku. Stav jednotlivých orgánov a segmentov v organizme. Analyzuje a vyhodnotí potravinovú intoleranciu, alergény. Diagnostikuje alebo vylúči prítomnosť baktérií, vírusov, parazitov a plesní.

Analyzuje záťaž geopatogénnou zónou, elektro smogom, ožiarením. Analyzuje tiež záťaž ťažkými kovmi, toxínmi a chemickými látkami. Zasahuje širokospektrálne, čo je najdôležitejšie pre včasnú diagnostiku ešte nerozvinutého ochorenia a čerpá z hlbokej studnice analýz, ktorých pamäť dosahuje až 300 analýz zdravia, ktoré poukazujú až 95% úspešnosť a zodpovedne preukazujú včasnú diagnostiku.

Bola dokázaná 95 % úspešnosť vyhodnotenia celkového zdravotného stavu a vyhodnotí 40 zdravotných správ. Nenahrádza však liečbu, slúži na včasnú diagnostiku a prevenciu proti ochoreniam.


Akí klienti k vám môžu prísť? Sú nejaké obmedzenia? Vekové, zdravotné atď.?

Je určená pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia.

Kde k tomu môžu ľudia prísť?

Musculus a.s na Pribinovej 25 v Eurovea

BRATISLAVA/A.Leitmannova

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.