Zaujímavosti

Žiačka brutálne napadla spolužiačku. Ostatní sa len prizerali

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Tínedžerka do dievčaťa kopala, hrýzla ju a udierala. Ostatní žiaci ani len neváhali zakročiť.

Školáci zachytili babskú bitku v britskom Manchestri na telefón. Tínedžerka spolužiačku napadla surovým spôsobom. Šokujúce je, že študenti sa len prizerali a nikto nezasiahol. Útok zastavil až vodič autobusu, ktorý bitku zbadal.

Školáčka do Terri-Mae Lunt (13) kopala, udierala ju a ťahala za vlasy. Rodičia napadnutej sa boja dcéru poslať naspäť do školy. Polícia incident nevie vyšetriť, pretože nezistili, kto bitku začal a vyprovokoval. Podľa informácii denníka DailyMail medzi dievčatami panovala napätá atmosféra dlhší čas.

Terri-Mae sa vraj v ten deň snažila odísť zo školy skôr, aby sa spolužiačke vyhla. No nepodarilo sa jej to a stretli sa pár metrov za bránou. „Nič podobné som nevidel. Telo mala dohryzené, opuchnuté a dobité. Mala veľké šťastie, že jej nič nezlomila," vyjadril sa otec Terri-Mae.

Rodiča sú sklamaní, že im polícia nevie viac pomôcť. Škola útočníčku vylúčila na týždeň a ostatných prizerajúcich sa na dva dni. „Incident sa odohral mimo vyučovacích hodín a mimo priestorov školy. Náš trest sa nám zdá primeraný a ostatné mala v rukách polícia. Určite však celú túto situáciu neberieme na ľahkú váhu a aj my sme sa príčiny bitky snažili vyšetriť," informovala riaditeľka školy Rebecca Smith.

https://www.youtube.com/watch?v=WfgOhbyjye0

MANCHESTER/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.