Zaujímavosti

Žena stratila pri autonehode pamäť, jej manžel si ju vezme ešte raz

Manželia Justice a Jeremy Stamper
Zdroj: Facebook/ Justice Stamper

Zoberú sa na prvé výročia ich svadby.

Manželia Justice a Jeremy Stamper, sa spoznali ešte v detstve, keď mali obaja iba 10 rokov. Randiť spolu začali na strednej škole a po jedenástich mesiacoch sa aj zasnúbili. Ich šťastie však netrvalo dlho, pretože len devätnásť dní po svadbe prišiel tragický zvrat.

Justice mala vážnu dopravnú nehodu, počas ktorej takmer prišla o život. Po nehode stratila pamäť a nepamätá si nič od doby približne päť týždňov pred svadbou. Lekári tvrdili, že ide o posttraumatickú stresovú poruchu, ktorá by mala časom zmiznúť.

Zdroj: Facebook/ Justice Stamper

Keď sa dostala zo zranení, priznala sa svojmu manželovi, že si nespomína na ich svadbu. ,,Povedal som jej, neboj sa, zosobášime sa znovu," hovorí Jeremy. Toto leto ich preto čaká druhá svadba.

,,Zlomilo mi to srdce a okamžite som jej povedal, že by som to všetko pre ňu spravil ešte raz," opisuje Jeremy. Keďže Jeremy pracuje len popri škole a Justice sa ešte stále zotavuje z nehody, na novú svadbu sa im vyzbierali ľudia na internete. Tá sa uskutoční už čoskoro, a to 1. augusta, na prvé výročie ich svadby.

,,Teším sa keď uvidím jeho tvár, keď pôjdem smerom k oltáru. Toto je moment, ktorý chcem vidieť," dodáva Justice.

Zdroj: Facebook/ Justice Stamper

TENNESSEE/abcnews.go.com

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti