Zaujímavosti

Nádherný príbeh lásky. Manželia zomreli jeden druhému v náručí

manzelia.jpg
Zdroj: 10 News KGTV

Príbeh ako z filmu Zápisník jednej lásky vás dostane.

Jeanette Toczko (96) a jej manžel Alexander Toczko (95) žili v San Diegu v Kalifornii. Deti poľských utečencov vychovali štyri deti a 29. júna by oslávili 75. výročie manželstva. Dvojica sa poznala už od detstva a ich kamarátstvo prerástlo do lásky. Takej silnej, že sa rozhodli opustiť tento svet naraz a jeden druhému v náručí. Píše Daily Mail.

Zdroj: 10 News KGTV

Pred niekoľkými týždňami si Alexander po páde zlomil bedrovú kosť a jeho stav sa rapídne zhoršil. Jeho manželke tiež, keďže videla, že jej polovička na tom nie je dobre. Manželia už ani nevedeli, aký je deň. Ich deti vedeli, že sú na tom zle, a tak im povedali, že je 29. júna. Práve v tento deň mali mať výročie. Obklopili ich preto balónikmi a blahoželaniami.

Bolo ale 17. júna a Alexander, vojnový veterán z druhej svetovej vojny, odišiel v náručí svojej manželky ako prvý. "Povedala som mame, že ocko tu už nie je. Ona si ho pritúlila a povedala mu: "Vidíš, takto si to chcela. Zomrel si mi v náručí. Ľúbim ťa. Počkaj na mňa, o chvíľu som s tebou."," opísala posledné momenty rodičov ich dcéra Aimee Toczko-Cushman.

Ich deti Aime, Donna, Richard, Lynne a Andra opustili miestnosť, aby sa ich matka mohla rozlúčiť s manželom. O pár hodín neskôr za ním odišla do neba. 

Manželia prežili krásny život a tešili sa z 10 vnúčat a šesť pravnúčat. 

https://www.youtube.com/watch?v=O85Qa6S3l5U


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.