Zaujímavosti

Partner by mal voňať! V Británií organizujú feromónovú párty

Partner by mal v prvom rade voňať
Partner by mal v prvom rade voňať Zdroj: TV Markíza,

Na párty môže prísť ktokoľvek. Stačí mať na sebe aspoň 3 dni jedno tričko, ktoré vložíte do vrecúška a pošlete fotografiu.

Čuch patrí k základným zmyslom človeka. Ak nám jednoducho niečo nevonia, tak to nechceme. A to isté platí aj o človeku. Môže to znieť ironicky, ale váš životný partner by vám mal aj príjemne voňať.

To čo teraz vidíte nemá nič spoločné so sexizmom. Nezadaní muži či ženy sa chcú zoznámiť s novým partnerom a pritom ísť na istotu. Ovoniavajú tričká ostatných aby tam natrafili na toho správneho.

„O našu zoznamovaciu párty je veľký záujme a vždy tu máme výbornú atmosféru. Stretávajú sa tu rôzni ľudia," prezrádza organizátorka feromónovej párty Judy Nadel. Na párty môže prísť ktokoľvek. Stačí mať na sebe aspoň 3 dni jedno tričko, ktoré vložíte do vrecúška a pošlete fotografiu.

„Je to zvláštne, že podľa vône si dokážete nájsť partnera, ale zrejme to funguje," dodáva Judy. Ak vám na párty vonia nejaké tričko, stačí povedať organizátorom, aby k nemu pridali aj fotografiu a rande sa môže začať.

„Prišla som sem zo zvedavosti, pretože neznášam zoznamovanie cez internet. Keď som počula, že takéto niečo existuje, nezaváhala som," prezradila návštevníčka párty Nicole Bosky. „Je to výborný nápad, všetci si tu navzájom podávame tričká a zisťujeme kto komu vonia," dodala ďalšia návštevníčka Bala Subbaiah.

Feromónovú párty nazvali v Británii po chemickej látke, ktorá spúšťa prirodzenú reakciu jedinca. Organizátori voňavej párty tvrdia, že sa treba vrátiť k podstate ľudstva a virtuálne zoznamovanie vymeniť za prirodzené.


LONDÝN/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.