Zaujímavosti

Zachyťte všetky vaše letné zážitky a adrenalínové okamihy

6891_1sln.jpg

Možnosť vytvorenia fotografií a videí s HD rozlíšením.

Aj vy ste mnohokrát zažili situácie, pri ktorých ste si želali, aby vaše oči vedeli robiť fotografie či nakrúcať videá? S týmito jedinečnými slnečnými okuliarmi na zlavy.markiza.sk sa vám to sčasti podarí. Budete nimi môcť zachytiť svoje vzrušujúce zážitky, adrenalínové okamihy, koncerty a všetko to, čo práve vidíte, z pohľadu prvej osoby.


Oceníte ich predovšetkým vtedy, keď potrebujete mať voľné ruky. Jednoducho stlačte tlačidlo na ráme okuliarov a fotografujte či kamerujte bez obmedzení.

Tieto okuliare so zabudovanou mikro kamerou vám umožnia zachytiť fotografie alebo video, ktoré by ste za iných okolností nemali šancu zachytiť. Ich ovládanie je jednoduché - stačí stlačiť tlačidlo na boku a začať nahrávať.


Môžete tak urobiť fotografie vo formáte JPG alebo video v rozlíšení 720 p, ktoré môžete prehrať v PC alebo inom multimediálnom prehrávači vďaka formátu AVI. Okuliare obsahujú štrbinu pre micro SD kartu i mini USB port. Okuliare sú čiastočne polarizačné a chránia váš zrak pred slnečným žiarením.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti