Zaujímavosti

Matka zúri. Toto si dovolil neznámy chlap v bazéne k jej dcére

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Agresívny muž sa odmietol ospravedlniť. Matka dievčatka preto zavolala políciu.

Nasledujúce video pobúri najmä rodičov. Muž sa na verejnej čínskej plavárni rozzúril, pretože sa mu štvorročné dievčatko nechtiac dostalo do jeho plaveckej dráhy. Dievčatko Yuanyuan Zhang sa hralo v bazéne spolu so sestrou a kamarátom. Chceli preplávať z ich plaveckej dráhy do inej, no pritom narazili na plavca Su Ruiminga.

Jeho to tak nahnevalo, že zdrapil dievčatko, ponoril ju pod vodu, potom ju dvihol na hlavu a surovo hodil naspäť do prvej plaveckej dráhy. Keď sa Yuanyuan vynorila, ihneď začala plakať. Denník DailyMail informuje, že nie je zranená, len sa zľakla.

Incident zachytili bezpečnostné kamery. „Ako môže byť niekto taký hrubý k dieťaťu? Čo keby ju zranil?" reagovala znepokojená Yuanyuanina matka, ktorá nemohla byť v bazéne pri dcére pre jej kožné alergie.

Matka na agresora zavolala aj políciu, pretože sa odmietol ospravedlniť. Polícia si predvolala obe strany incidentu na policajnú stanicu, aby sa problém objasnil. Muž po výsluchu dodal, že ho to mrzí a priznal, že konal nahnevane. Rád sa dokonca rodine osobne ospravedlní.

https://www.youtube.com/watch?v=vyG0vHk2kMY


ČÍNA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.