Zaujímavosti

Tomáš hľadá túto krásku z fotky. Pozrite sa, čo mu urobila

natalia2.jpg
Zdroj: Facebook

Podarilo sa mu ju nájsť?

Zábavu a prehýrené noci na festivale Pohoda museli viacerí predýchavať a oddych bol rozhodne potrebný. Ale z festivalu si domov neodniesli len opálené tváre do červena a opicu, ale niekto aj zaujímavé fotografie.

Vyčerpaný Tomáš zaspal pred vchodom stanu a ráno ho čakalo prekvapenie. Nie, neokradli ho, ani mu nikto neublížil. V telefóne si našiel selfie od neznámeho krásneho dievčaťa, ktorá sa s ním odfotila, keď spal."Priatelia. Na Pohode boli aj dobrí ľudia. Táto kočka využila to, že som mal v ruke telefón a spal som pred stanom. Čo urobila? Spravila selfie a vrátila mi ho späť do ruky. Zlatááááá. Že pozývam na kofolu," napísal na sociálnu sieť.Snímku začali okamžite zdieľať ostatní užívatelia a tiež komentovať. Našiel sa aj človek, ktorý krásne dievča pozná. "Nikdy nereagujem na žiadne príspevky, ale teraz len chcem povedať dve veci. Za prvé držím palce a verím, že sa opäť stretnete. Za druhé, že sa stretnete a budeš o tom aj vedieť. Teraz si môžeš biť hlavu, že alkohol až po zotmení. Ale inak je to pekná story a čajočka je krásna," napísal Janči, ktorý Natáliu v komentári označil.

To, či má tento príbeh pokračovanie,ešte nie je známe. Ktovie, či Natália prijme Tomášovo pozvanie a či z toho nebude láska. 
BRATISLAVA/ nt, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.