Zaujímavosti

Deti do tejto reštaurácie nesmú, psy áno. Je to normálne?

11391560_490622704430011_2041941013151536983_n.jpg
Zdroj: Facebook

Majiteľ to robí vraj z úcty ku zákazníkom. Hostí so psami víta s otvorenou náručou, no rodičov s deťmi u seba nechce.

O rozruch sa postarala na pohľad obyčajná reštaurácia v Queenslande. Majiteľ má vo svojej klientele jasno. Hostí so psami víta s otvorenou náručou, no rodičov s deťmi u seba nechce.

Majiteľ a zároveň šéfkuchár reštaurácie Liam Flynn svoje rozhodnutie zverejnil aj na Facebooku. Na snímke sa skláňa nad psom a ponúka mu misku s vodou. Ľudia jeho netradičné názory okomentovali rôzne. „Psov kŕmiť budete a deti nie? To je snáď vtip," napísal jeden z komentujúcich.

Niektorí zákazníci jeho prístup k deťom pochopili. Nechápu však, prečo mu potom neprekážajú aj domáci miláčikovia. Myslia si, že majiteľ porušuje hygienu. „Chápem, že niektoré deti sú hlučné a rodičia ich nevedia kontrolovať. No pobehujúce psy sú v poriadku?"

Liam sa takto rozhodol len nedávno po incidente, keď deti svojim hlučným správaním znepríjemňovali kulinársky zážitok ostatným hosťom. „Nebolo to prvýkrát. Rodičia nevedia ovládať svoje deti. Od zákazníkov sme dostávali negatívnu spätnú väzbu. Platia si u nás nemalé peniaze za jedlo aj príjemné prostredie. Chceme, aby sa u nás cítili dobre. Robíme to z čistej úcty ku zákazníkom," povedal pre austrálske vydanie denníka DailyMail Liam.

At Flynn's, everyone gets a feed. Even the dogs! We always pat them and serve a bowl of nice beef goulash.

Posted by Flynn's Restaurant on 7. červen 2015

Aký je váš názor?

Určite ste sa stretli so situáciou, keď sa aj v slovenskej reštaurácii naháňali deti pri stoloch alebo ste pre ich krik nepočuli vlastné slovo. Mnohí si povedia, veď sú to deti. Niekto však môže aj namietať. Vyjadrite sa v ankete, či by ste zakázali deťom chodiť do reštaurácie.


QUEENSLAND/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.