Zaujímavosti

Strávte predĺžený víkend na nádhernej pláži v talianskych Rimini

rimini1.jpg

Taliansko je jedna z krajín, kde nájdete najviac pamiatok na kilometer štvorcový.

Taliansko toho ponúka neúrekom. Nádherné pláže, skvelé jedlo, víno a priateľskosť domácich. So zlavy.markiza.sk môžete vyhrať predĺžený víkend a ocitnúť sa v úžasných Rimini. O tom, aké zájazdy si ešte môžete vybrať v Toyo travel a čo všetko navštíviť sme sa rozprávali s Mariánom Tarom.


Aké poznávacie zájazdy s pobytom pri mori máte v ponuke?

Naša ponuka je naozaj pestrá a široká. Klienti si môžu vybrať obľúbené Bibione, chorvátske Vodice, talianske Rimini, ale v ponuke nájdu aj krásne a žiadané francúzsku či benátsku riviéru.


O čo majú u vás ľudia najviac záujem?

U nás dlhodobo vedú talianske Rimini a Chorvátsko. Sú blízko Slovenska, teda odpadá príliš dlhá cesta a ide o skutočne pekné oblasti s bohatou ponukou prijateľného ubytovania, adekvátnych služieb a u našincov obľúbenej talianskej a balkánskej kuchyne.


Čo ľudí čaká v talianskych Rimini?

Talianske Rimini sú známe predovšetkým prekrásnymi a čistými plážami. Návštevníkov čaká hotel s raňajkami, denný aj nočný život v uliciach mesta, návšteva San Marina so sprievodcom, možnosť riadenej ochutnávky vín. Možností je naozaj veľa a veríme, že dokážeme uspokojiť aj najnáročnejšieho klienta.


Čím je podľa vás Taliansko výnimočné?

Toľko pamiatok na 1 km štvorcový nemá žiadna krajina na svete. Má nádherné moria okolo takmer celej krajiny. Nehovoriac o vínach, syroch, olivovom oleji a perfektnej gastronómii.


Ktorý zájazd by ste odporúčali vy? Máte nejaký tip?

Jednoznačne by sme odporúčali navštíviť pobaltské krajiny a fínske Helsinki.


BRATISLAVA/A.Leitmannova

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti