Zaujímavosti

Matka našla v obrúskoch nechutné prekvapenie. Jej syn ho skoro zjedol!

Mŕtva myš v detských obrúskoch.
Zdroj: Profimedia.sk

Leanne Phelps si pred spaním odličovala oči. Zaspať už tak ľahko nemohla.

Nechutné a nebezpečné. Také prekvapenie čakalo 31-ročnú Leanne Phelps z Norwichu, keď si išla odlíčiť oči. Ako píše dailymail.co.uk, otvorila už používané obrúsky a zbadala v nich stlačenú mŕtvu myš. S hrôzou vykríkla a balíček pustila na zem. Tam sa k tomu hneď dostal jej 14-mesačný syn, obrúsky zodvihol a chcel si ich dať do úst.

Zdroj: Profimedia.sk

Rozmýšľala, ako sa to tam mohlo dostať, lebo doma má aj mačku. Ale mačka by veľmi ťažko natlačila do obrúskov myš a balíček znova zavrela. Myš tam už musela byť, preto si Leanne myslí, že sa to stalo už v továrni. Predtým obrúsky normálne používala, čiže sa zviera nachádzalo niekde v strede.

„Vždy som sa snažila nekupovať tie najlacnejšie obrúsky. V balení nebola žiadna diera, neexistuje iné vysvetlenie ako to, že sa to tam dostalo už pri výrobe," povedala pre dailymail.co.uk. Zakaždým, keď teraz kupuje synovi plienky alebo obrúsky, myslí na to, čo tam môže nájsť.

Zdroj: Profimedia.sk

Hovorca firmy, ktorá obrúsky vyrába sa ospravedlnil. „Musíme dodržiavať štandardy a budeme kontrolovať každé jedno balenie. Vyšetrujeme, ako sa to mohlo stať," povedal pre dailymail.co.uk.

Zdroj: Profimedia.sk

NORWICH/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.