Zaujímavosti

Burger ako od Jamieho Olivera, dom na kľúč či STK? Na Zľavomate nájdete stále niečo nové

foto-28.7..png

V súčasnosti si so zľavou môžete kúpiť nielen plastickú operáciu, ale aj burger od šéfkuchára vyučeného u Jamie Oliviera či rodinný dom na kľúč.

Ponuka zľavových portálov sa za posledné štyri roky výrazne zmenila. Zatiaľ čo pri ich štarte na slovenskom trhu ponúkali portály najmä cenovo nižšie výrobky a služby do 10 eur, v súčasnosti si so zľavou môžete kúpiť nielen plastickú operáciu, ale aj burger od šéfkuchára vyučeného u Jamie Oliviera či rodinný dom na kľúč.

,,Sme veľmi radi, že Slováci čoraz viac dôverujú zľavovým potálom. Priemerný nákup zákazníka sa z 20€ eur vyšplhal až na 70€ eur. Na vylepšení služieb pre zákazníkov pracuje denne celý náš tím. Ľudia si postupne zvykli riešiť cez Zľavomat nielen voľnočasové aktivity či darčeky, ale aj bežné povinnosti, za ktoré nemusia platiť plnú sumu ako napríklad STK či vodičský preukaz," uviedol Štefan Miho, marketingový manažér najväčšieho zľavového portálu Zľavomat.sk, ktorý patrí do nadnárodnej skupiny Slevomat Group.

Vďaka Zľavomatu tak môžete ušetriť napríklad na zákonnej technickej a emisnej kontrole pre osobné motorové vozidlá až pätinu. Cena STK a EK na stanici technickej kontroly Danubia v Ružinove po zľave stojí len 39,99 eur. Tak či tak sa tejto povinnosti raz za dva rok nevyhnete, ale vďaka akcii si už nemusíte odkladať a riskovať pokutu.

Aj vodičský preukaz môžete mať so zľavou až 80 eur, čo určite poteší najmä začínajúcich mladých vodičov, ktorí práve skončili strednú školu. Je to plus aj pre väčšinu zamestnávateľov, pretože mobilný pracovník je hotový poklad, nehovoriac o tom, že súčasné pozície si schopnosť riadenia vozidla doslova vyžadujú.

So zľavou si môžete dopriať dokonca aj úsporný rodinný dom s možnosťou vlastných variácií. V rámci limitovanej akcie tak môžete získať 3-izbový dom na kľúč STILO START o viac ako 20 000€ lacnejšie oproti bežnej cene. Vy sa nemusíte o nič starať a dom vám vyrastie pred očami kdekoľvek na Slovensku.

Nadšení gurmáni budú mať určite radosť z perličky v gastroponuke Zľavomatu - špeciality obľúbenej pezinskej reštaurácie Ebrietas, o ktorej kuchyňu sa stará šéfkuchár Michala Šiška, známi z televíznej relácie Slovensko chutí.

Názov reštaurácie Ebrietas znamená v latinčine „opojenie" a metaforicky odráža ambíciu jej majiteľov - premeniť každú vašu návštevu na nezabudnuteľný zážitok, ktorý opojí všetky zmysly. Platí to aj o poctivých domácich burgeroch, ktoré môžu zákazníci Zľavomatu teraz ochutnať za skvelú cenu.

Burgre v reštaurácii Ebrietas sú pripravované zo šťavnatého mäsa v bio kvalite, domácej briošky a čerstvej chrumkavej zeleniny v štýle kuchyne Jamieho Olivera. Šéfkuchár Michal Šiška totiž s Jamiem tri roky spolupracoval, pôsobil v jeho najväčšej reštaurácii Jamie's Italian v anglickom Birminghame a podieľal sa i na Jamieho projekte o zdravom stravovaní s názvom Food Revolution. Predtým pôsobil v michelinovskej reštaurácii Simpsons, tiež v Birminghame. Na Slovensku pracoval napríklad v bratislavskom hoteli Sheraton, Fou Zoo či v Grand Hoteli Praha v Tatranskej Lomnici.

Práve teraz sa môžete s Michalovým kulinárskym umením a predovšetkým s jeho lahodnými burgermi zoznámiť aj v reštaurácii Ebrietas. Ste vegetariáni? Nevešajte hlavu! V Ebrietas myslia aj na vás. Stavíme sa, že neodoláte cícerovému burgeru! :)

Kávičkári si zase môžu so zľavou vychutnať aj skvele pripravenú kávu v štýlovej kaviarničke v samom srdci Bratislavy na Župnom námestí - v Hangout Cafe Pre tých z vás, čo mali ťažký deň, ponúka Hangout večer na teraske s priateľmi pri poháriku správne vychladeného vínka či krígli pivka.

A čo hovorí na zaradenie takýchto netradičných ponúk do portfólia Zľavomatu samotný marketingový manažér Štefan Miho? ,,Takáto rozmanitosť ponúk pramení primárne z toho, čo si v našej ponuke želajú vidieť samotní zákazníci. My sa im snažíme čo najviac vyhovieť, a preto pravidelne uskutočňujeme zákaznícke prieskumy a na ich podnet oslovujeme nových partnerov, o ktorých je najväčší záujem. "

Netradičné ponuky na Zľavomate:

  • Rodinný dom na kľúč - úsporný trojizbový dom na kľúč STILO START za akciovú cenu s výbavou All inclusive, s možnosťou vlastných variácií.
  • Burger od šéfkuchára, ktorý sa vyučil u Jamieho Oliviera - vychytená pezinská reštaurácia a jej poctivé domáce burgre z diene Michala Šišku.
  • Kurz na vodičský preukaz - bratislavská Autoškola Vaniš ponúka 12-14 týždňový kurz aj s pomôckami pri výučbe.
  • STK - zákonná technická a emisná kontrola so zľavou 22% vďaka STK Bratislava Danubia s.r.o.
  • Prenájom fotobúdky na oslavu či párty - rozprúdi zábavu na akejkoľvek udalosti. V cene sú dokonca i pozadia, príslušenstvo a doplnky plus možnosť okamžite fotografie tlačiť.
  • Laserová operácia očí - bezbolestná laserová refrakčná operácia oboch očí excimerovým laserom, metódou EPI-LASIK.
  • Prenájom limuzíny - objednanie limuzíny na váš veľký deň, oslavu, párty alebo rozlúčku so slobodou.

Viac na Zľavomat.sk .

BRATISLAVA/PR článok

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti