Zaujímavosti

Chlapček po dojčení takto zmenil farbu. Prekvapí vás z čoho

Syn Gemmy Colley
Zdroj: Facebook/ Gemma Colley

Niektoré matky sa na tom zabávajú, iné ju tvrdo odsudzujú.

Gemma Colleyová z Británie zostala nemilo zaskočená, keď uvidela čo zostalo na tvári jej malého syna tesne po dojčení. Žena bola len pár hodín predtým na opaľovaní nástrekom a farba z jej prsníka sa otlačila na tvár dieťaťa.

,,Chcela by som vám povedať o mojom hroznom zlyhaní. Včera som bola na opaľovaní nástrekom a pár hodín nato, som dojčila môjho synčeka," napísala Colleyová na blog, ktorý je určený pre mamičky.

Okamžite napísala svoju skúsenosť na sociálnu sieť a chcela tým varovať aj ostatné mamičky. To ešte netušila, že tým spustí lavínu záujmu. Len za deväť hodín mala fotka na sociálnej sieti až stotisíc lajkov a vyše 23-tisíc zdieľaní.

Nos, líca aj brada malého chlapčeka sú oranžovo-hnedé, pretože sa otlačil o matkin zafarbený prsník. Niektoré matky ju odsudzovali, iné sa na tom len pobavili a pochopili ju. O pár dní nato, už pridala ďalšiu fotku synčeka, na ktorej už opálenie nie je také výrazné. ,,Dôkaz, že dnes bol oveľa menej oranžový," napísala matka pod fotku.

Majiteľ opaľovacích sprejov Dominique Lavac tvrdí, že ženy, ktoré koja sa nemusia vzdať opaľovania, len musia vedieť ako nato. Radí ženám používať náplaste na bradavky alebo môžu použiť krém v okolí prsníkov.

LONDÝN/dailymail

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti