Zaujímavosti

Mladík vyriešil ranné vstávanie po svojom. Extrémny spôsob vás zaskočí

Mladý vynálezca sa katapultuje z postele
Zdroj: YouTube/Colin Furze

Nepochybujeme však, že toto by zobudilo každého.

Máte problémy so vstávaním a nedokážete sa zobudiť ani na budík? Alebo ste ten prípad, že sa zobudíte ale v momente budík vypnete a spíte ďalej? Mladý Brit má pre vás riešenie, a to posteľ v ktorej sa neudržíte ani keby ste chceli.

Colin Furze je na internete známy najmä vďaka svojim bláznivým a často aj nebezpečným videám. Mladý vynálezca má za sebou veľa nebezpečných kúskov, vďaka ktorým má pomerne vysokú fanušíkovskú základňu. Jeho videá si doteraz pozrelo vyše 115 miliónov užívateľov a ich počet stále rastie.

Teraz prišiel s úplne niečim novým. Pre tých, ktorí majú problém so vstávaním, vymyslel posteľ, v ktorej sa určite dlho neudržíte. Funguje totiž na princípe katapultu a keď máte vstávať vás vystrelí do vzduchu. Posteľ dokonca aj pomenoval ako High Voltage Ejector Bed čo v preklade znamená ,,Vyhadzovač z postele vysokého napätia". Na začiatku je výkon postele nastavený na minimum, postupne ho však ako správny vynálezca zvyšuje. Viete si predstaviť, že by vás budila takáto posteľ?

LONDÝN/Youtube

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.