Zaujímavosti

Objavte čaro Nízkych Tatier v Demänovskej doline v hoteli SKI

hotel ski1.jpg

Odpovedajte na otázku a vyhrajte pobyt na tomto krásnom mieste.

Príroda, úžasný vzduch, zvieratá a krásne prostredie. To sú naše Tatry. Hotel SKI v lokalite Záhradky priamo pod Chopkom ponúka atraktívne miesto, z ktorého máte doslova na dosah možnosť vyraziť na množstvo výletov a atrakcií. Vyhrajte tento úžasný pobyt na zlavy.markiza.sk. O všetkom, čo Nízke Tatry a hotel SKI ponúka sme sa rozprávali s Mariánom Tarom.

Čo všetko ponúkate svojim klientom v hoteli SKI?

V prvom rade ubytovanie v krásnom horskom prostredí, s nádhernými výhľadmi či už na masív Chopku alebo ostatné časti Demänovskej Doliny. Izby sú vybavené sociálnym zariadením a TV. V celom objekte je free Wi-Fi.

K tomu sa naši hostia môžu občerstviť a oddýchnuť si v našom bare a reštaurácii, kde varíme hlavne z lokálnych surovín väčšinou liptovské jedlá.

Veľkou devízou je hlavne to, že priamo spred hotela premáva lanová dráha na vrchol Chopku, v lete je to vhodný nástup na turistiku a v zime sa stačí obuť do lyží a lyžovať.


Máte nejaké špeciálne vyžitie pre rodiny s deťmi?

Náš hotel je v prírode, takže v prvom rade ponúkame rodinám prírodu, ktorú si možno v ruchu mesta nevedia až tak užiť.

Vedľa hotela máme ohnisko, ktoré ponúka možnosť vyskúšať pravú trampskú opekačku.

Kúsok od hotela je multifunkčné športové ihrisko. A keď je zlé počasie v hoteli máme x-box, biliard, stolný futbal a stolové hry, pre dospelých bar a v ňom vychladené čapované pivo.

Náš hotel síce nemá žiadne wellnes služby, ale spolupracujeme s viacerými wellnes hotelmi v Demänovskej Doline a vieme zabezpečiť tieto služby so zľavou.


Čo všetko odporúčate navštíviť v Nízkych Tatrách svojim zákazníkom?

Čo sa týka atrakcií, ktoré treba zažiť, určite sú to tieto: Lanovkou alebo pešo na vrchol Chopku - odkiaľ je nádherný výhľad na celé vysoké aj západne tatry a horehronie.

Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa.
Vrbické pleso - jediné ľadovcové pleso v Nízkych Tatrách.
Aquapark Tatralandia

Ak máte radi turistiku určite treba ísť na Ďumbier najvyšší vrchol Nízkych Tatier. No a za históriu treba ísť do múzea Liptovskej dediny Prybilina, kde sa dá vidieť naživo, ako žili Liptáci v minulosti.

S naplánovaním výletu podľa vašich finančných, fyzických a časových možností vám radi pomôžeme na recepcii.


Ako vyzerá u vás v hoteli letná a ako zimná sezóna?

V obidvoch obdobiach podobne - rušno.

Keďže sa nachádzame v najväčšom turistickom stredisku na Slovensku, a záujem o Jasnú a Liptov veľmi narastá, pribúda aj rôznych atrakcií a tým pádom aj záujem turistov narastá. Náš hotel sa nachádza na veľmi dobrom mieste, čo sa týka lokality Nízkych Tatier vďaka lokalite sa aj my tešíme bohatej návštevnosti.

V lete nás vyhľadávajú tí, ktorí hľadajú menej luxusné ubytovanie s možnosťou začínať svoje turistické výlety priamo spred hotela.

More síce nemáme, ale neďaleko nás je aj vodná nádrž Liptovská Mara prezývaná aj Liptovské more - kde sa vie vyblázniť a oddýchnuť pri vode celá rodina. Komu je málo môže vyskúšať strmé tobogany a ich nekonečné zákruty v jednom z dvoch Vodných svetov, ktoré na Liptove máme.

Zimná sezóna sa nesie ako inak v znamení rýdzej lyžovačky, keďže sme ski-in & out hotel, ktorý ponúka lacnejšie ubytovanie, tešíme sa hlavne mladej klientele, ale vyhľadávajú nás aj rodiny s deťmi. Ráno netreba nikam chodiť autom, lyžovačka s deťmi nie je taká náročná na logistiku, stačí iba vyjsť z hotela a lyžovať.


Prečo by ste odporúčali ľuďom práve váš hotel?

Na túto otázku je ťažké odpovedať - bolo by lepšie nahliadnuť do hotelovej kroniky, čo o nás píšu naši hostia.

O nás môžeme povedať len jedno:

Sme rodinný hotel - a to myslím doslova: 80% ľudí, čo pracuje v hoteli je buď rodinne spätých, alebo sa poznajú mnoho rokov. To z nás robí kolektív, ktorý vie vyhovieť rôznym nevšedným požiadavkám našich hostí.

Od začiatku, ako prevádzkujeme Hotel SKI** nepoznáme slovíčka ako NIE alebo nedá sa, pretože my vieme, že keď je chuť a vôľa, dá sa dosiahnuť aj na prvý pohľad nereálna vec.


BRATISLAVA/A.Leitmannova

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.