Zaujímavosti

Na pol roka si musela zobrať voľno v práci. Príliš sa potila

g.png
Zdroj: DailyMirror

Zdravotné problémy jej strpčujú život. Za nadmerné potenie sa jej každý smial.

Zdravotné problémy jej strpčujú život. Esme De Silva si svoje vytrpela už v škole. Za nadmerné potenie sa jej každý smial. Pokoj nenašla ani v práci. Šéf jej nariadil dlhodobú dovolenku.

Američanka (25) z Berksu si musela školskú uniformu prať každý večer. Najhoršie chvíle zažívala cez leto. „Detská sa mi v škole smiali. Za tie roky som sa stala paranoidná. Stále som mala pocit, že sa na mňa niekto zvláštne pozerá," uviedla pre portál DailyMirror.

Esme mala tiež veľké problémy s nakupovaním oblečenia. „Vyberám si len vzdušné a bavlnené materiály. Desaťkrát horšie sa mi nakupuje ako ostatným. Všetko je dnes totiž vyrobené z umelín," dodala.

Problémy ju neobchádzajli ani v práci. Zamestnávateľ jej prikázal, aby si zobrala polročnú dovolenku. „Cítila som sa ako troska. Svoju prácu som si robila najlepšie, ako som vedela," hovorí Američanka. Z práce nakoniec odišla.

Esme svoje starosti niekoľkokrát riešila s lekármi. Doktori jej upravili jedálniček, odporučili jej rôzne vankúšiky pod pazuchy, ktoré mali absorbovať pot, no nič nezaberalo. Nakoniec jej navrhli alternatívny spôsob, botoxové injekcie pod pazuchy. To Američanka ale odmietla.

Zdá sa, že Esme sá má už dnes lepšie. Po dlhom pátraní našla na trhu antiperspirant, ktorý sa aplikuje pred spaním. Ten jej chorobu zmierňuje. Rodáčka z Pennsylvanie si našla novú prácu a dokonca plánuje svadbu s priateľom Anthonym (26).

https://www.youtube.com/watch?v=VeG2BgHN2io


BERKS/DailyMirror, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.