Zaujímavosti

Ozajstný hrdina! Šerif vytiahol muža z auta iba sekundy pred katastrofou

Šerif sa zachoval ako ozajstný hrdina
Šerif sa zachoval ako ozajstný hrdina Zdroj: YouTube

Podľa detektíva Zuna vykazoval vodič známky opitosti. Pri nehode utrpel iba ľahké zranenia.

Kalifornský šerif sa zachoval ako ozajstný hrdina! Muža vytiahol z havarovaného auta iba pár sekúnd predtým, ako doň vrazil vlak. Úrady informovali, že auto prerazilo závoru na železničnom priecestí okolo 18.30 v pondelok večer.

Policajti, ktorí v meste Sunnyvale hliadkovali, si havarované auto všimli a jeden z nich okamžite vybehol ranenému šoférovi na pomoc. Dramatickú záchrannú akciu zachytili na video.

„Hliadka neváhala a okamžite zasiahla," prezradil detektív Salvador Zuno z úradu šerifa okresu San Mateo. „Ktovie, ako by sa to skončilo. Práve vďaka pohotovej reakcii policajta je muž stále nažive," dodal.

Podľa detektíva Zuna vykazoval vodič známky opitosti. Jeho meno policajti nezverejnili, prezradili však, že ide o dvadsiatníka a pri nehode utrpel ľahšie zranenia. Dôstojník Erick Rueppel sa rozbehol okolo trate, aby upozornil rušňovodiča.

„Som jednoducho šťastný. Nikto nezomrel. To by bolo to najhoršie, čo sa môže stať. Som rád, že sme všetci v poriadku," povedal Rueppel. Nehoda spôsobila 45-minútové meškanie vlakov.

https://www.youtube.com/watch?v=zDssRpxUzU4


SUNNYVALE/SKYNEWS.com, pt
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Dôležité udalosti