Zaujímavosti

Žena učila svojho syna povedať ,,mama". Prvý to povedal pes

Šikovný Austrálsky ovčiak však nevie len rozprávať, pomohol aj starej mame chlapčeka.
Zdroj: YouTube

Reakcia psa zaskočila celú rodinu, potom nasledoval výbuch smiechu.

Žena z amerického Utahu chcela naučiť svoje dieťa povedať slovo ,,mama." Motivovať sa ho snažila jedlom. Možno by sa jej to aj podarilo, keby pri nich nebol šikovný pes Patch. Pre neho bolo jedlo takým lákadlom, že slovo ,,mama," povedal skôr ako dieťa.

Rozkošné video nahral na internet užívateľ Sam Giovanini. Hneď ako v ňom Austrálsky ovčiak Patch uvidel sústo jedla, snažil sa ho získať. Nebolo to však jednoduché, pretože mal ťažkého konkurenta, ktorý sa tiež chcel najesť. Patch bol však šikovnejší a povedal to skôr ako chlapec. Ten, akoby sa zahanbil a psa chcel na konci videa zastaviť.

Šikovný Austrálsky ovčiak však nevie len rozprávať, pomohol aj starej mame chlapčeka, keď utrpela mozgovú príhodu počas dopravnej nehody.

Video sa hneď začalo šíriť po internete a malý chlapec si spolu so svojím štvornohým kamarátom našli fanúšikov. Jeho rodičia preto natočili druhé video na ktorom chlapček všetkých ktorí ho sledovali pozdraví. A hoci stále nepovedal to vytúžené slovo, venoval im jeden tanec.UTAH/BoredPanda,js

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.