Zaujímavosti

Toto láme srdce. Posledný tanec ženícha s mamou, ktorá umierala

tanec.jpg

Luke sa chcel mame Rebeke za všetko poďakovať. Vedel, že na to nemá veľa času.

Snúbenci Luke (33) a Kristeen (33) sa brali v roku, kedy ženíchovej mame diagnostikovali ochorenie ALS - známe najmä z ľadovej výzvy, ktorá sa šírila po celom svete. Luke mal preto na svadbe jedinú prosbu, poslednýkrát si zatancovať s milovanou mamou.

Mladík z Massachusetts priviedol všetkých svadobčanov k slzám. Mamu, ktorá už bola odkázaná na vozík, zobral za ruku a odviedol si ju na tanečný parket. Potom kľakol na kolená a pobozkal ju na hlavu. V tej chvíli nezostalo jediné oko v sále suché.

Luke sa chcel mame Rebeke za všetko poďakovať. Vedel, že na to nemá veľa času. Manželia sa brali v roku 2008, no toto dojemné video Kristeen zverejnila až tento rok. Rebeka zomrela takmer rok po ich svadbe a Luke video doteraz nevidel, píše denník DailyMail.

„Bola to najdojímavejšia chvíľa, akú som zažila," napísala Kristeen na YouTube. Svadba sa konala v Trump International Golf Club na Floride, len niekoľko kilometrov od miesta, kde teraz manželia žijú.

„To prázdne miesto nikdy nebude zaplnené. Všetko, čo viem, ma naučila mama," napísal pod video Luke. Pozrite si toto krásne a zároveň smutné video aj vy. Možno potom pôjdete len tak poďakovať aj vašej mame.


FLORIDA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.