Zaujímavosti

Manžel ju odkopol, pretože neschudla po pôrodoch štyroch detí

heddwen.jpg
Zdroj: DailyMail

Na manžela boli štyri deti priveľa. A vzhľad manželky tiež.

Začalo sa to na dovolenke v Turecku v roku 2003. Učiteľka-stážistka Heddwen Jones zo severného Walesu mala v tom čase 27 rokov. Zamilovala sa do tureckého čašníka Bekira Gunesa, ktorý bol od nej o päť rokov mladší. Po krátkom a vzrušujúcom flirte mala v pláne vrátiť sa do bežného života, ale otehotnela. Čakala dvojčatá. Dvojica sa tak po lete vzala. Píše DailyMail.

Dievčatá Melis a Esra priviedla na svet v máji 2004. Dnes majú 11 rokov. Bekir bol oddaným otcom a dvojica zatúžila aj po synovi. Po prvom tehotenstve bola Heddwen pribratá a manžel jej povedal, že ak schudne aspoň na jeho hmotnosť, pokúsia sa o splodenie syna. Britke sa to podarilo a v roku 2009, keď šli na dovolenku do Turecka, zistila, že je opäť tehotná.

Manželia boli v šoku, pretože to boli ďalšie dvojčatá. Chlapček Bedir a dievčatko Selen sa narodili v máji 2010. Dnes majú päť rokov.

Týždeň pred ich príchodom na svet si Bekir otvoril vlastný stánok s kebabom a začal dlho a veľa pracovať. Rodina ho nikdy poriadne nevidela a keď nepracoval, tak spal. Kým pri prvých dvojčatách bol Bekir starostlivý, pri druhých nechával všetko na manželku. Dokonca jej vykrikoval, ako pribrala a že sa nelíči.

Hádky boli na dennom poriadku, a tak sa dvojica rozišla. Hoci sa snažia ostať priateľmi kvôli deťom, nie je to jednoduché.

Aj Bekir nakoniec potvrdil, že problémy začala s príchodom druhých dvojčiat. Štyri deti boli jednoducho priveľa. Matka sa venovala deťom a na manžela nemala toľko času. On bol zase neustále v práci. A tak sa dvojica odcudzila.

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti