Zaujímavosti

Nemajú srdce? Takto hnusne sa dvojica mužov zbavila psa

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Psa chceli prehodiť cez vysoký plot. Keďže im to nešlo, zviera poriadne poudierali.

Dvojicu krutých španielskych majiteľov psov zachytili bezpečnostné kamery. Cez vysoký plot sa snažili prehodiť psa. Keďže im to nešlo, psa doudierali. Nakoniec sa ho zbavili a ušli na aute.

Dvaja muži zaparkovali auto hneď veľa záchranného centra pre zvieratá. Chlap vyliezol zobral do ruky psa a potom sa ho snažil prehodiť cez takmer 4-metrový plot. Keďže oplotenie bolo vysoké, domáce zviera neprehodil, len ho poriadne do udieral.

Následne na to z auta vystúpil druhý muž, ktorý mu prišiel pomôcť. Ten prvý liezol plot a jeho kamarát mu psa podal. Muž ho prehodil, no pes chvíľu visel na vôdzke. Potom spadol na betón. Chlapov nezaujímalo, či je v poriadku radšej sa poobzerali, či ich niekto nevidí a potom ušli.

https://www.youtube.com/watch?v=Tyd21k_qkh0


Otrasné zábery zo španielskeho mesta Galicia poslali pracovníci záchranného centra na políciu. Video sa dostalo aj na sociálnu sieť. Autori prosia ľudí, aby im pomohli dvojicu identifikovať. Ten krásny pes nemá potuchy, čo sa deje. Je zmätený a nevie, kde sa nachádza. Dvojica mužov mu zlomila nohu," píše sa v britskom denníku DailyMail.

Nepochopiteľné je, že keď už sa chceli domáceho zvieraťa zbaviť, prečo ho do centra nezaniesli normálne a museli mu spôsobiť bolesť a stres.

GALICIA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.