Zaujímavosti

Syn milionára podpálil Ferrari, aby dostal novší typ

Chlapec nemal odvahu povedať otcovi, že sa mu Ferrari nepáči
Chlapec nemal odvahu povedať otcovi, že sa mu Ferrari nepáči Zdroj: Profimedia.sk

Trom komplicom zaplatil asi 13-tisíc eur. Podvod odhalili bezpečnostné kamery.

Dostal 15 luxusných áut, drahé nehnuteľnosti a od otca vreckové asi 10-tisíc. Nestačilo mu to. Dvadsaťročný syn švajčiarskeho milionára podpálil svoje Ferrari. Nepáčilo sa mu a chcel od otca nové auto. Luxusné vozidlo v hodnote vyše 220-tisíc eur bolo jedno z luxusných áut od ocka. Patrí mu aj Lamborghini a mnoho ďalších luxusných kúskov. Píše portál dailynews.com.

Dostal síce Ferrari 458 Italia, chcel však niečo lepšie. Mladík tvrdí, že ho predajca vozidiel nahovoril na poistný podvod. S priateľmi vymysleli plán a auto sa rozhodli podpáliť. Aby ich bolo ťažšie odhaliť, rozhodli sa auto podpáliť za hranicami - na juhu Nemecka.

Trom komplicom zaplatil približne 13-tisíc eur. Aby mal alibi, navštívil masážny salón. Jeho takmer dokonalý plán odhalili bezpečnostné kamery. Zábery rýchlo odhalili, kto auto naozaj zničil.

Na súde mladík tvrdil, že v tom čase nemal dosť peňazí a nemal dostatok odvahy povedať otcovi, že sa mu Ferrari nepáči. Dostal podmienečný trest na 22 mesiacov a pokutu 28-tisíc eur.

ZÜRICH/DAILYNEWS.com, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.